Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egész életük minden percét...

Az egész életük minden percét végighazudozó emberek agyába ti is bele szeretnétek nézni egyszer?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van pofájuk a nap minden másodpercében úgy hazudni, hogy tisztában vannak (?) a következményekkel, hogy szembesíteni fogják az illetőt a szemétségeivel, és hogy abban a tudatban kell élniük, hogy úgyis le fognak bukni.. mert igen, le fognak bukni. Hogy van ehhez lelkiismeretük? Hogy van ehhez gusztusuk? Mit gondolnak olyankor, amikor hazudnak? Mit gondolnak olyankor, amikor rájuk pirítanak, amikor kiderül a mértéktelen hazugság, amit ömlesztve hánynak magukból gátlástalanul? Érti valaki ezeket az embereket, akik nem tanulnak korábbi lebukásaikból, hanem újabbnál újabb ferdítést, színezést, hazugságot kovácsolnak?

2013. nov. 2. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

nem igazán értem a konkrét kérdést,de ha túljártak az eszeden és ez bánt téged,akkor a konkrét élethelyzetet kellene körülírnod,nem egy általános világfájdalmat.


a gondolataik meg nem érdekelnek.

ha gondolatolvasó lehetnék,akkor az arra használnám,hogy nagy tételben pókereznék,vagy pin kódokat olvasnék ki fejekből,de konkrétan magasról teszek rá,hogy ki mit gondol magában.

2013. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szem*t emberek !!! Igen, én szívesen megnézném, főképp az okot. De azt mondják hogy ez valami pszihés dolog náluk és azért hazudoznak meg szemétkednek mert valami berőgződésük van. Fura.
2013. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarok belelátni egy ilyen szemét agyába, de a helyzet az sajnos sz, hogy ha le is buknak, az egyáltalán nem zavarja őket.
2020. dec. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!