Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki meg akarja ölni magát az...

Aki meg akarja ölni magát az küld elötte sms-t, hogy most megyek és megölöm magam vagy ez pusztán érzelmi terrornak szánja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem, az ilyen azt várja, hogy odarohanj és "megmentsd". Ne hagyd magad zsarolni, ignoráld az illetőt.
2013. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Úúú, nem semmi kérdés... Volt egy eset még tavaly, vagy tavaly előtt, újságokba is került, hogy egy Brit nő kiírta FB-n, hogy megöli magát. Senki nem hitt neki, mert már többször kiírta és elbúcsúzott, de ő mégis megtette. Viszont nagyon sok esetben mikor elszakad a film, akkor szoktak öngyilkosok lenni az emberek, akkor viszont nem hiszem, hogy nekiáll sms-ezni... Bár, sosem tudni... De legtöbb esetben inkább csak a lelki terror ... Nekem is egyik ex párom többször is írta, mégsem tette meg (még szerencse).. Mondjuk, ez csak az én véleményem, talán valaki "tapasztaltabb" többet tud mondani.
2013. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
41%
Persze, hogy annak szánja, rengetegen zsarolják a másikat ezzel, de ha ő véget akar vetni a szánalmas életének..hát rajta, nem a te lelkeden szárad.Amit ilyenkor tudsz csinálni, hogy ráküldöd a zsarukat.
2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 òrája irta az sms-t azòta ki van kapcsolva a csalàd és a baràtnöknél nincs. A rendörsègnèl 24 òra mùlva adnak ki körözést...
2013. nov. 2. 18:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg érzelmi terror,vagy pedig figyelemfelhívás.Szeretné,ha figyelnének rá.Ez nem negatív dolog.Szakemberre bíznám,de igazából szeretetre vágyik csak.. ettől függetlenül lehet,hogy a felfogásával is van baj.
2013. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tényleg megteszi... Általában csak fenyegetőznek ezzel.
2013. nov. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az esetek egy részében bizony ez "csak" egy mocskos érzelmi zsarolási mód. (Mondjuk ez nálam egyenlő szokott lenni egy barátság végével.)

Az esetek egy részében meg figyelemfelkeltés, vagy ha pszichésen nagyon instabil, vagy tinédzser az illető, akkor bizony van, hogy megteszi. (Idősebbek nem szokták előre bejelenteni.)

Az meg nem igaz, hogy a rendőrség ilyenkor ne cselekdne. Tapasztalatból mondom. Nekem egyik (már csak volt) barátom írta meg nekem, hogy véget akar vetni az életének. Majd szó nélkül lelépett. Hívtam, de a telefonját nem vette fel. Felhívtam a rendőrséget, elmondtam nekik midnent, amit tudtam, negyed óra múlva kiküldtek egy járőrt.

A körözést tényleg csak egy bizonyos idő elteltével adják ki, de az az eltűnésekre vonatkozik. Ha azt mondta, hogy öngyilkos lesz, az már közvetlen életveszély, olyankor a rendőrség nem fog 24 órát várni.

2013. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Embere válogatja.Igen sokszor megtörténik az általad feltett kérdés és igen sokszor beváltják az ígéretüket. A figyelem felkeltés egyfajta segítségkérés, mára már csak a telefont( mindig kéznél van és megmutathatja pillanatnyi érzelmi állapotunkat) okolhatjuk érte ,de vannak másféle jelzések is a bajba jutott emberek SOS jelzése körül. Ha az utóbbi időben letargiás lett,nincs kedve semmihez,bámul a nagy világba,akiket szeretett vagy szeret sem akar velük találkozni,a körülményei,helyzete hanyatlásnak vannak kitéve akkor mindenképpen oda kell figyelni a segítséget kérő emberre!!!!
2013. nov. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tuccennéljobbat válasza:
Nálunk a suliban volt egy buta pits@ aki bőgve ment a wc be és a barátnőjét feflhívta hogy megöli magát és igen elérte amit akart, az egész iskola róla beszélt meg egyből rohantak hogy segitsenek neki megakadályozni hát ölég szánalmas az ilyen..
2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tuccennéljobbat válasza:
aki öngyilkos akar lenni az megis teszi, de csendben és észrevétlenül.
2014. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!