Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megölöm magam a búcsúlevele...

Ha megölöm magam a búcsúlevelet a rendőrség is elolvassa?

Figyelt kérdés
Kérlek ne beszéljetek le, ez nem hirtelen felindulás, nem hiszti. Ne mondjátok, hogy gondoljak a családomra, a családomnak nyűg vagyok,utálnak. Próbáltam beszélni, nincs értelme, a szavak nem változtattak semmin. Csak a kérdésre válaszoljatok légyszíves.
2013. aug. 26. 21:39
 1/7 anonim válasza:
84%
Ki fogják vizsgálni az ügyet, és ha csak valaki el nem tünteti, szerintem a vizsgálat részeként tanulmányozzák. Az ég legyen irgalmas hozzád...
2013. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Már ne haragudj kedves kedved kérdező de ezt mégis hogyan gondoltad? Nem halt még ki a rossz a világban...ergó egy büdös szót ne szóljak az ellen amit írsz? Most komolyan? Eléggé lebecsülöd az embereket ha azt gondolod, hogy szó nélkül elmennek e mellet...ÍRJ PRIVÁTBAN! Legalább próbáld meg megértetni velem miért ez az egész...írj!
2013. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
38%

Mégis hezitálsz!


Miért talán a rendőrségnek is címeznél egy két szót??

2013. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, csak nem akarok bajba keverni senkit.
2013. aug. 26. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Igen, nyilván elolvassák... ahogy az első is írta, kivizsgálják az ügyet.

Nem nagyon tudok mit mondani, de ezt gondold át, légyszi... ne a családod, magad miatt.

2013. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7%
SZIA! MI VAN VELED?
2013. aug. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Attól, hogy a leveledbe beleírod, hogy 'valóban én tettem, nem ölt meg más', még nem fogják készpénznek venni. Ha gyanúsak a körülmények (mégpedig sokszor azok), akkor vizsgálatot tarthatnak, hogy biztosan nem-e gyilkosság volt.

Egyébként szerintem egy nagy lehetőséget dobsz el magadtól. Ma még rossz, holnap könnyebb. Gondolj bele, hány ember nem is kapott esélyt az életre, te pedig önként eldobnád magadtól, miközben csak Rajtad áll, hogy jobbra vagy rosszabbra fordul. Ha teher is vagy a családodnak, nme tart örökké az az állapot, amíg függsz tőlük. Függetlenedj, és éld a saját boldog életed, neked is egy esélyed van, viszont az egy hatalmas lehetőség, ne szalaszd el. Nem tudod, miket hagysz ki, amíg nem tapasztalod meg. Akkor viszont már nagyon bánni fogod, hogy majdnem kihagytad ezeket az élményeket. Másnak se könnyű, de hidd el, megéri a küzdelmet!

2013. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!