Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktassam le bnőmet a...

Hogy szoktassam le bnőmet a telefon függőségről?

Figyelt kérdés

Lányok vagyunk.Nem régóta ismerjük egymást amúgy.

Eléggé telefon függő.Mindig beszélget vkivel (viber,facebook).Ez oké,de amikor áthív vagy ő jön akkor is állandóan beszélget másokkal ami kicsit zavaró számomra,mert nem azért megyek át/hívom át,hogy azt nézem kikkel beszél.

Eléggé könnyen sértődik,hogy mondhatnám szépen neki,hogy amikor együtt vagyunk arra a pár órára hanyagolja a telefonozást?


2013. nov. 3. 14:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Múltkor fél napot együtt voltunk,de abból is jó részt ő telefonozott én meg kb semmit nem csináltam :/
2013. nov. 3. 14:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagyis csak azt szeretném,hogy amikor együtt vagyunk akkor ne írogasson vissza senkinek, én sem beszélgetek meg telefonálok senkivel ha vkinél/vkivel vagyok max a szüleimmel,hogy hol vagyok és mikor jövök..de a fél baráti társasággal nem bonyolítok le beszélgetéseket..
2013. nov. 3. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Tudod ezzel az a baj,hogy ha valakinek saját magától nem jut ezsébe,hogy ne legyen errora tahó,akkor hiába mondanád neki...

Én olyan vagyok,hogy ha valakiben látok is egy kis bunkósághajlamot,elkerülöm,nem foglalkozom vele.Ezér is csak normális barátaim,munkaársaim,ismerőseim vannak.

Ha Te ennyit érsz a bnődnek,hogy nem veled beszélget,amikor együtt vagytok,akkor hagyd a fenébe,koptatsd le.

2013. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem függőség, hanem inkább tahóság. Én is telefonfüggő vagyok, de ha mással vagyok, akkor nem nyomkodom megállás nélkül.
2013. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnődnek elég komoly neveltetési bajai vannak, egyfajta traumával orvosolható ez, hogy egy életre megtanulja, hogy is kellene ezt...

Gondolok arra hirtelen ott teremne nálatok 10 ember, és szinte kórusban elkezdenék neki mondani, hogy milyen gáz, amit csinál...lehetőleg, amíg nem sírja el magát...sajnos...de valahogy muszáj.

2013. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fogd a kezét...
2013. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!