Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem $z@r a világ?

Csak szerintem $z@r a világ?

Figyelt kérdés

nem úgy értem hogy EMO-s vagyok.

de ha körülnézek azt látom. mindenki állandóan a ipad,ipod,iphone,tablet. vagy mit tudom én mik vannak.

és azon ilyen facebook meg ilyen hülyeségeken "lógnak".

meg a mai 10 éves gyerekek, mondanak néhány mondatot és már pisztolyt tartanék a fejemhez ha lenne. ismétlem "nem úgy értem hogy EMO-s vagyok." de. ez a 21. század el lett ß@$zv@



2013. aug. 15. 16:35
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
láttam már olyat is hogy 11 éves gyereknek bankkártyája van.
2013. aug. 15. 16:38
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Egyetértek veled. :/
2013. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%
De ha a szüleidnek futná arra, hogy neked is vegyenek Apple termékeket, meg lehetne saját bankkártyád a többmilliós számlájukhoz, akkor mindjárt nem lenne olyan szar ez a világ, ugye..? xd
2013. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
63%

A középkorban már azért boszorkánynak tituláltak egy vörös hajú nőt, mert kék rongyot kötött a fejére, akkoriban jószerivel bűn volt, ha egy nő élvezte a férjével a szexet és a nemi erőszak "napi rutin" volt. Mindazonáltal folyamatosan jelen voltak a "tömeg gyilkos betegségek", dögvész, halál. A 20. században két világháború tombolt. '60 körül drogos hippik hada "randalírozott" Amerika szerte. '75 Angliájában tarajos, bakancsos taknyosok tengették mindennapjaikat az utcán egy szerszámosláda teljes tartalmát magukra aggatva. Volt egy "emo-divat-hullám" is.


A 21. század nincs elbaszva. Majd lemegy ez is, jobb lesz. csak bírd kivárni.

2013. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Ezek miért problémák?
2013. aug. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Nem a világ sz@r, hanem az emberek
2013. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy ráérsz agyalni ilyen hülyeségeken, ahelyett, hogy tennél azért, hogyha nem is az egész világ, de a saját világot változzon. Én nő létemre már 15 éves koromban el kezdtem dolgozni. A középsuli mellett végig dolgoztam részmunkaidőben, nyáriszünetben napi 8-10 órákat. Soha semmire nem volt a panaszom, mert mindent meg tudtam venni. Magamnak fizettem a ruhákat, tankönyveket, magánangolt, nyelvvizsgát, osztálykirándulást. Otthon mostak, főztek meg fűtöttek rám, de minden másról én gondoskodtam.

Volt dolog bőven, szóval nem volt időm filózni, hogy milyen világban élünk.

Az egyetem mellett is végig dolgoztam, szerencsére már a szakmámban, a diploma megszerzése után fel is vettek a jelenlegi cégemhez. Elmondhatom, hogy amire szükségem van, az mindenem megvan.

A kulcs, hogy dolgoztam érte, nem azt néztem, hogy másoknak mi van.

2013. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

A kulcs az, hogy te is a rendszer kifejlett bábja vagy 7#es.

Pénz körül forog nálad minden, de arra nem gondolsz, hogy nem mindenkinek van lehetősége munkára. Nekem is van olyan munkám, amit középiskolás korom óta végzek, de e mellett tudok gondolkodni is. A mai világ pont azt önti a nyakadba, hogy tanulj mindenféle hülyeséget, de még csak véletlenül se gondolkozz el a világon. Lényeg, hogy dolgozz és tápláld a rendszert, a másik meg, hogy neked meg van mindened nem panaszkodsz a kalitkába. Ez akár lehetne a tudatlanok jelmondata is: "Az a baj, hogy ráérsz agyalni ilyen hülyeségeken". Mi hülyeség? Minden más, ami nem a te világod körül forog, abban a bizonyos bezárt világ körül, amit te szabadnak hiszel, de nem nem.. az nem szabad. Lényeg az, hogy neked abban a tudat állapotba mindened meg van, de vannak még nyitott szemmel járók, akik kapirgálják a valóságot és vannak olyanok, akik be is látnak a valóság mögé. Fiatalok közt is ugyanez megy már kisgyerek koruk óta erre neveli őket a rendszer, hogy vásárolj, fogyassz, dobd el. Kössz, de ez a világ nem fekszik nekünk és akármit mondtok, ez be fog csődölni úgy ahogy van, akkor majd mit értek a diplomával meg a munkával és a pénzzel meg az ipoddal? Kitörölhetitek a seggeteket vele.

2013. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

egyet értek...

ma már szinte senkinek nincs semmi erkölcsi érzéke, azt istenítik, aki minden buliban ott van és leissza magát, a kis takony 12 évesek már fűvel-fával b sznak...teljesen elkorcsosult az egész világ..

15l

2013. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
18:39-nek fáj az irigység....
2013. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!