Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában nagyon furán érzem...

Patentos kérdése:

Mostanában nagyon furán érzem magam, olyan érdekes az egész de inkább rossz, egyfajta félelem is egyben, igy maga az életről fura hogy egy ember vagyok meg ilyenek értitek remélem. Vagy hát nemtudom hogy magyarázzam el de mitőpl lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem ittam , se nem használtam semmilyen szert, egyszerüen csak jött de nemtudom miért, ha elvagyok foglalva valamivel akkor nem figyelek oda de ha nem akkor nagyon rossz, mitől lehet ez? kérlek segitsetek

2013. nov. 3. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs,pontosan nem tudom mitől van,de velem különösen sokszor előfordul...
2013. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mennyi ideig ? és szoktál valamit csinálni? esetleg elmenjek orvoshoz?
2013. nov. 3. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szétszórt vagy, nem találod a helyed. Nekem is szokott ilyen lenni, sok idő mire elmúlik. Próbálj relaxálni naponta, ha nem tudsz figyelni állj meg, feküdj le 10 percre mozdulatlanul, pihenj.
2013. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!