Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihopátia lenne? Az egyik...

Pszihopátia lenne? Az egyik lány osztálytársam nagyon furán viselkedik, bővebben lent

Figyelt kérdés

arról van szó, hogy furán viselkedik, saját magát hozza kellemetlen helyzetbe, késik, nem figyel az órán, nem tanul, egyeseket kap, csak a barátai segítségével ír néha egy kettest.

És mindig ki tudja magyarázni magát,de oylan abszurd dolgokkal, hogy egyből lel ehet vágni, hogy hazugság, pl késelés történt a buszon, ezért késett 2 órát :D

De van amikor tök normális és jó beszélgetőpartner, de néha bekattan, és furcsa dolgokat mond, nagyzol, hogy miylen gazdag, meg hol volt, ilyenek.

Amúgy az elején még nem tünt fel, szeptemberben, de egyre jobban jönnek ki ezek a dolgai, arra gondolunk páran, hogy tuti pszihopata.



2013. nov. 3. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
csak idióta.. a pszichopata teljesen mást jelent.. ne használj olyan szót aminek nem tudod a jelentését.
2013. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem, ettől még senki nem lesz pszichopata, legfeljebb egy buta ember. Nézz utána, hogy pontosan mit is jelent ez a szó.
2013. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
tudom mit jelent ezért gondoltam hogy az, olvass utána ha nem tudod mit jelent kedves első
2013. nov. 3. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
attól hogy valaki hazudozik, nem tanul egyet kap,meg kitalál dolgokat még nem lesz pszichopata... -.-
2013. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Felületes báj, amit fel is használ ahhoz, hogy elérje céljait

Okszerűtlen gondolkodás

Idegeskedés hiánya

Megbízhatatlanság

Őszinteség hiánya

A megbánás és szégyenérzet hiánya

A szociális normák szándékos megszegése

Gyenge ítélőképesség és a saját hibáiból való tanulás hiánya

Kóros egoizmus

Öngyilkos szándékok, bár ritkán valósítja meg

Empátia teljes hiánya

Személytelen, unalmas szexuális élet

Felelőtlenség

2013. nov. 3. 18:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A csaj csak simán... fura...
2013. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
74%
Szerintem valami pszichés betegsége van,de nem hiszem,hogy pszichopátia
2013. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

az is lehet hogy skizofrén.

ezek a tünetek közül kb 80% a fennáll nála ezért gondoltam h pszihopata, de az már durva eset nem látszik gyilkosnak :D

2013. nov. 3. 18:38
 9/13 A kérdező kommentje:

naj ó ksözi a válaszokat :D

azértm ajd holnap megkérezem tőle, mi van pszihopata vagy?? :DD

kívánsci vagyok hogy reagál

2013. nov. 3. 18:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj anyám... Ha pszichopata lenne se tudna rá válaszolni ha előtte nem diagnosztizálták vele. Amúgy attól hogy valaki pszichopata még nem feltétlen gyilkos.
2013. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!