Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nagyon tetszik egy lány, aki az osztálytársam is, de nem merek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már elötte is láttam a suliban, azt most meg osztálytársam lett. Nem csak hogy, tetszik, hanem valahogy ahogy először megláttam, átfutott bennem egy fura, de jó érzés. Valami olyasmi, hogyha ezt most meglépném, akkor ez lenne életem legjobb döntése (lehet hülyén hangzik, de ez van!). De valahogy félek a kudarctól. Meg attól, ha elutasít, akkor minden nap látni fogom, meg stb... és ez nagyon szörnyű lenne. Tanácstalan vagyok. ;(


Segítsetek! Olyanok tanácsa/tapasztalata nagyon érdekelne, akik már éltek át vagy élnek át hasonló szituációt, ami már jóra fordult, de hogyan? ;(


18F


2013. okt. 28. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele milyen kimenetelei lehetnek az egésznek :


A, Odamész hozzá beszélgettek,elhívod randira.

-Elmegy,jól jártál ,ha ügyes vagy megvan a csaj.

-Nem megy el,de legalább tudja,hogy nem vagy egy töketlen csávó és akár később is lehet nála esélyed.


B, Nem szólítod le csak álmodozol róla stb.

-Egy nyomorék töketlen alaknak fog tartani.


Melyik a jobb ?

2013. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű , merj kezdeményezni . Lehet titkon várja is , hogy lépj. Nincs más dolog veszteni valód nincs
2013. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eddig tökéletes válaszokat kaptál. megerősítem az előttem hosszászólókat.
2013. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A, Odamegyek hozzá beszélgettek vele, majd elhívom randira. 

-Eljön velem, jól jártam, s talán összejön a dolog. 

-Nemet mond, de tudja, hogy tetszik nekem. Mert visszautaított, minden nap amikor találkozunk majd minden pillanatban amikor egymásra nézünk kínosan érezzük magunkat.


B, Nem hívom el randira. (Nem tudja meg, hogy tetszik nekem.)

- Lehet, hogy nagy hibát követek el.

2013. okt. 29. 10:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg szerintem sejti, hogy tetszik nekem, mert Facebookon beszélgetünk már. Igaz egy nem túl találó témáról kezdtünk el beszélgetni. Meg nem rögtön válaszoltam sajnos, ahogy írt, hanem kicsit később. Ez utóbbi valószínű nagy hiba volt.
2013. okt. 29. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj nem volt az. hogy hogyan alakul a kapcsolatotok nem azon múlik, hogy azonnal válaszolsz-e facen mikor ismerkedtek.

mit terveztél első randinak?

2013. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is igy vtam csaj vok és egy hónapja tesóm mondta el neki h tetszik kiderült h nem jövök be neki és egyáltalán nem volt köztünk egy hét után semmi feszültség és ugyanugy néztünk egymásra mint ha semmi nem történt vna
2013. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!