Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van e olyan szó, amitől...

Van e olyan szó, amitől röhögőgörcsöt kaptok, ha kimondják, vagy olyan szó, ami megríkat, ha kimondják?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 22:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
zsírcsöcs, zsírtarisznya, zsírsertés
2013. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Most hirtelen nem jut eszembe, pedig van ilyen szó nem egy... bár nekem van egy olyan állapotom is, mikor mindenen röhögök, olyankor bármilyen szó viccesen hat :D
2013. nov. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
mosolyogni támad kedvem a közhelyektől, de nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek rajta
2013. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Utolsó: sírva nevess :DDD
2013. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Egyszer egyik barátnőm a radiátor helyett azt mondta, hogy radzsiátor.

Na azóta a radiátor szóról mindig ez jut eszembe.


Meg Montesquieu nevétől is mindig röhögőgörcsöt kapok, suliban soha soha soha nem tudtuk leírni :D Volt hogy már magoltuk a betűk sorrendjét :D És még most is rá kellett gugliznom :D

2013. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

amikor a blöff című filmben , Mickey a két angol gengszterrel beszél a cigótábornál...


távelvunétoszárecignesávrengib­ugyogá


azóta sem tudom kimondani:)


http://www.youtube.com/watch?v=SSzu_uEq0_g

2013. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 Nagyak válasza:
Ha már heves érzelmi reakció, ha nem is sírás vagy nevetés: a traffipax, sebességmérés, közlekedési rendőr szavaktól (kifejezéstől) verekedni támad kedvem...
2013. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim válasza:
100%

23 éves lehettem. Együtt reggelizett a család, vajaskenyér tejjel. Mostohaapám, amikor meglátta, hogy tele a szám tejjel, megszólalt: "Szürke lovak szaporafingása" ........ Állítólag az orromon is tej folyt ki ............

Elnézést a szó miatt !!

2013. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

'bolyongani' :DDDD

Egyszer egyik haveromnál voltunk, iszogattunk. Mikor a srác dimenziót váltott, eltűnt egy 10 percre, fene tudja, hova. Mikor visszajött, a szobába lépve azt mondta: "Én meg csak bolyongok itt ebbe a házba". A poén, hogy a saját házáról volt szó... :D

2013. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 NL2010 válasza:

Van egy ilyen röhögős kulcsszó: PONDRÓ!


Másik, a szapora szürkelovakrol jutott eszembe: egy haverom mondta ki régen, amikor épp ittam: fing-fing-bikafing, Németh iszik (a nevem) :D Robbanásszerűen szetprüszköltem mindent!

2013. nov. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!