Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy egy egyedül hazafelé sétáló lányt valaki megtamadjon, kitaboljon?

Figyelt kérdés
Nagyon veszélyesnek érzem a mai világot és kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok erről a témáról. Ha például egy buli után éjszaka egy lány egy nagyobb városban egyedül megy haza, félnétek a helyében?

2013. nov. 8. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok és a mai eszemmel félteném. Teszem mindent úgy, hogy én 17-18 évesen simán mászkáltam egyedül a városban hajnal 1-2-kor is, mikor messzebbről mentem haza buliból.
2013. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70% szerintem
2013. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 intrepid ***** válasza:
Necces, nem veszélytelen. Bár Sintér azt igérte, hogy két hét alatt rendet tesz, hát ez egyáltalán nem sikerült neki. Azért a fizetését volt bőr a pofáján felvenni.
2013. nov. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos mindenhol vannak olyan emberek akik börtönviselt emberek, vagy valamilyen mentális betegségben szenvednek, kezelés alatt állnak, csak idő kérdése hogy mikor jön elő belőlük az állat.

Bárhol bármi megeshet.

És könnyen megtörténhet, hogy pont a közelében van valaki akkor amikor eszét veszti.

Lassan már napi hír a híradóban sajnos.

2013. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért 70% erős túlzás. Bár attól is függ, milyen környék.

Én egy megyeszékhelyen lakom, esténként mindig egyedül sétálok haza már évek óta a melóból, de még soha semmi nem történt velem. Pedig nem rejtem el magam.

Én nem félek és nem is érzem vészesnek a helyzetet.

2013. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok. Olvasd el ezt:

[link]

2013. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor éjszaka senki ne lépjen ki az utcára? És ha épp akkor van dolgom/akkor tudok hazajönni és már nincs helyijárat?

Nekem az a véleményem, hogy lehet félelemmel élni, de nem érdemes.

Az utcára se lépj ki akkor, mert lehet, hogy elütnek.

2013. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Környék függő. Szerintem a legtöbb helyen nyugodtan sétálgathatsz Magyarországon. Rablás esetleg előfordulhat, de akkor is csak a pénzt meg a telót veszted el.
2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

azt mondják, az ember veszélyérzete igazán 25 éves korára alakul ki. hát, ez nálam szinte napra pontosan így volt.

17-18 évesen teljesen simán hazabuszoztam éjjel a város másik végébe egy buliból egyedül, és még csak meg sem fordult a fejemben h bárki is bánthatna. sztem már akkor sem volt olyan fényes a közbiztonság, bár tény, h nem voltak ilyen Bándy Kata-féle undorító brutális gyilkosságok.


sokat számít az, hogy milyennek mutatod magad, legalábbis engem tuti, h ez is megóvott egy kicsit. nem gubóztam a kabátom alá bokáig fosva magamat, hanem látszott, h nyugodtan, magabiztosan ülök vagy épp megyek, és nem tudtak se leszólítani valami kamu indokkal, sem megverni, kirabolni.


mostanra már nem szívesen mászkálok egyedül, igyekszem mindig férfi társaságában mozogni éjjel, sokkal kisebb eséllyel válok célponttá.


szóval magabiztosan, céltudatosan haladva nem tudnak úgy kiszemelni, kitervelni, h hogyan kapjanak el.

2013. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Angelik@ ***** válasza:
Attól is függ milyen ruhában vagy. Aki úgy jár bulizni hogy egy rongy takarja és minden lépésnél kilátszik a bugyija, az ne csodálkozzon ezen. Én legutóbb a Morrisonsba voltam és helyettük is elszégyeltem magam. Ha szerintem nem adsz okot rá, kevesebb az esélye annak hogy megtámadnak, vagy ne adj isten testi erőszak. A biztonság kedvéért azért ne nagyon mászkálj egyedül, legalább egy fiú, vagy egy barátnőd legyen veled szerintem. Sosem lehet tudni...:/
2013. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!