Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy iphone4t. Van...

Kaptam egy iphone4t. Van esély rá, hogy be tudom állítani egyedül segítség nélkül?

Figyelt kérdés

Teljesen béna vagyok az ilyenekhez, és a használati utmutató is mintha kinai lenne... Valami segítség esetleg a hozzám hasonlóaknak? Ha tudtok valami szájbarágós leírásról akkor linkelnétek esetleg?

köszi



2012. márc. 10. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítva kapod kézhez, mit akarsz beállítani?
2012. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itunes, meg facebook, msn, yahoo, miegymás...
2012. márc. 11. 07:54
 3/4 A kérdező kommentje:
De most adódott egy probléma, amit nem tudok átlépni, tudna nekem valaki online segíteni?
2012. márc. 11. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Írd a problémát és segítek.


Egyébként rádugod a gépre, és az megcsinál helyetted mindent. Van az iTunes-ban olyan, hogy appstore, ott beírod a keresőbe a keresett alkalmazást, majd rámész, hogy letöltés/vásárlás. Innentől már tudja a dolgát.

2012. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!