Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miatt aggódnom kellene?

Ez miatt aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

A barátommal 6 hónapja vagyok együtt,félig meddig már nála is lakom.Ő régebben hivatásos katona volt,az idegenlégióban töltött 5 évet,aztán még volt Afrikában,meg a Világ különböző részein testőr.Tegnap találtam nála egy oklevelet,vagy nem tudom,ilyen helyzetnaplót,amiben fel voltak sorolva a szolgálati helyszínei és mindegyik mappa végén volt egy ilyen,hogy 5 visszaigazolt találat,8 visszaigazolt találat,összesen 64 ilyen visszaigazolt találat összeszámoltam.

Ez most azt jelenti,hogy megölt 64 embert?Mert ez most nagyon kiakasztott,de egyenlőre nem akarom nála firtatni,mert nem szívesen beszél az akkori életéről.

Amúgy egy teljesen kiegyensúlyozott,nyugodt,határozott,jó humorú férfi az őrület jelei nélkül.



2013. nov. 8. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is,kosaraztak a fiúkkal..nézd,gondolom tudtad mivel foglalkozott amikor összejöttél vele,innentől kezdve szerintem ne firtasd a dolgokat.

Az ott egy másik világ volt,ez meg itt megint egy másik.

2013. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan,nem kell hibáztatnod érte,a munkája volt az.Ha csak feléd nem válik agresszívvá,akkor semmi baj nincs vele.Persze mindig kell egy kicsi kételkedés MINDENBEN!!
2013. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell ahhoz őrültnek lenni, hogy parancsra-pénzért embereket öljön. Mondjuk az én szememben ez semmivel sem különb "munka" mint egy bérgyilkosé, de te tudod, mihez van gyomrod, dugjál csak 64 ember hóhérával. Mindenesetre nehogy megcsald, vagy felbőszítsd, mert... rosszul is járhatsz. Habár érted nem fizetne neki senki, ő csak érdekből, pénzért irttotta az embereket. Aludj jól.
2013. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alaque ***** válasza:

Igen, ez azt jelenti, de a katona és a gyilkos között van különbség. A legvégsőkig erőszakellenes vagyok, de senkit nem vetek meg azért, amit korábban tett. Én sem voltam mindig tökéletes, te sem, még az előző válaszoló sem. Nem a múlton kell rágódni, hanem arra törekedni, hogy ugyanazokat a hülyeségeket ne kövesd el megint.


Persze ha nagyon nyomaszt a dolog, és ő valóban normális ember, akkor nem fog kiakadni, ha beszélsz vele róla. Nyilván én sem örülnék, ha a múltban történtek miatt a barátnőm kiábrándulna belőlem, de ami volt, az volt, szembe kell nézni vele és túllépni rajta, akinek meg nem megy, annak fel is út, le is út. Előbb-utóbb úgyis minden kiderül, jobb a kérdéses pontokat időben tisztázni.

2013. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
Pontosabban ez a találatok számát jelenti, nyilvánvalóan nem mind halálos.
2013. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!