Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem kell aggódnom a piciért?

Ugye nem kell aggódnom a piciért?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok és annyira bosszant h nem érzek semmit, nem tudok semmit h minden rendben van e odabennt, talán érezném ha nem lenne ugye? majd 2 hét múlva megyünk csak uh ra és már eddig is olyan lassan ment az idő. más is érez így? első babánkat várom, azért is vagyok ennyire fusztrált mert nem tom megítélni h jó ez e így vagy sem
2013. okt. 29. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj. nekem is ilyen volt! Sőt, most is ez van. 12 hetes uh-on tudtam róla utoljára újat. holnapra kértem időpontot,kérek uh-ot.
2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Tutira minden rendben van! :) a terhességnél az a jó, ha nem érzel semmit:) nincs fájás, görcs, vér stb!-az elején legalábbis

Sajnos az idő egyre lassabban megy, én is úgy érzem, hogy a hátralevő 11 hét, egy örökkévalóság!

Boldog babavárást!

28+6 hkm

2013. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az első idők a legnehezebbek, legalábbis nekem azok voltak. Emlékszem mikor 6 hetesen volt szívhang, akkor megnyugodtam, de mikor mondta a doki, hogy akkor 4 hét múlva jöjjek legközelebb, teljesen befordultam. Az a négy hét maga volt a pokol, de valahogy eltelt. Sajnos én is nagyon izgultam végig, mivel előtte volt egy vetélésem. Amióta mozog a baba, teljesen nyugodt vagyok. Minden nap bejelentkezik. :)Szóval én innentől kezdtem el élvezni a terhességet! :)

25hkm

2013. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggódtam. Én külföldön élek, a12 hetes volt az első UH, addig azt sem tudtam mi van. Akkor nyugodtam meg, mikor elkezdtem érezni a mozgást, bár ez is elég későn,21 hetesen volt. Persze utána is találtam izgulni valót, mikor valamelyik nap lustább volt, de ezeken igyekeztem túltenni magam.

Biztos minden rendben van, próbálj ne, vagy legalábbis kevesebbet idegeskedni. (tudom, könnyű azt mondani :-))

39+2 hkm

2013. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 9 hetes vagyok és ugyan így érzek... Pont így. Nincs semmi, csak fáj a derekam meg a mellem meg az aluszékonyság. De attól még nagyon aggódom. Ki kell bírnunk valahogy! :)
2013. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!