Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lesz valaki Krisna-tudatú?

Vallszoc kérdése:

Miért lesz valaki Krisna-tudatú?

Figyelt kérdés

#szekta #hinduizmus #Krisna #magyarországi hinduk
2013. nov. 9. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a krisnások tudják megmondani. Van itt ilyen?
2013. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen van itt Krisna-tudatú. Mindenki más miatt lesz Krisna-tudatú. A saját történetemet privátban elmondom, ha írsz nekem egy üzenetet.

Azonban egy-két dolgot leírok. Az egyik, hogy ez nemcsak egy vallás, hanem egy kultúra, egy életforma. Amit tanítanak, azt gyakorolják is. És ez egy erőteljes ösztönző erő bárkinek, ahogy csatlakozzon ehhez a lelki kultúrához. Részben engem is ez hozott ide, amit nem bántam meg, sőt nagyon hálás vagyok azoknak a személyeknek, akiknek köszönhetem, hogy megismerkedhettem a Krisna-tudattal.

A másik pedig, hogy a hívők személyesen viszonyulnak mindenkihez. Törődnek mindenkivel, próbálják szeretni az embereket. Mindig jó a hangulatuk, attól függetlenül, hogy érik kellemetlenségek őket is.

Ez mind-mind nagyon vonzó lehet egy hétköznapi ember számára. Főleg azok számára, akik keresik az útjukat, önmagukat, és még nem találták meg.

2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!