Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a gátlásos,...

Mit gondoltok a gátlásos, zárkózotabb emberekről?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Az olyanokra mint például Itachi? Ha igen akkor én bírom őket! Minek mindenben résztvenni? A nyugodtság, a türelem, és az odafigyelés a hosszú élet titka! Ők csinálják jól! :)
2013. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy én is ilyen vagyok.:). Am teljesen normális csak sajnos nem mindenki gondolja így..
2013. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csendesebb,nyugodtabb vagyok, és nem szeretek a középpontban lenni,inkább csak messziről figyelem az embereket.De nem vagyok zárkózott,gátlásos is csak akkor ha sokan figyelik mit csinálok.Én jobban szeretem az ilyen visszafogottabb embereket,nyilván azért mert én is ilyen vagyok.
2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "Majd én kihozom belőlük a vadállatot!" xD
2013. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Zárkózott is tudok , és az ellenkezője is egyben...hangulat kérdése.Én pl. azt szeretem ha értem "rajonganak" ha meg nem vagyok közegben,akkor csak szarok spontán a másikra,és jobb egyedül.Na,de hogy gátlás? Az nálam nincs...
2013. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a gátlásos pasikat. 30/n
2013. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magam is ilyen ember vagyok,ami sajnos párosul szegény megboldogult apukám összes rossz tulajdonságával,beleértve a túlzott büszkeséget is.Így aztán én valójában nem csupán a zárkózottság,gátlásosság miatt válogatom meg,kivel állok szóba.Emelett én egyenesebb embernek tartom magam azoknál,akik mindig mindenkivel jóban vannak,szerintem ők nem egyéniségek,és nincs jellemük,bár tény,hogy kissé antiszociális is vagyok,meg hát buggyant...:-)Amit még hozzátennék,hogy mindezek ellenére sok olyan gátlásos,visszafogott embert ismerek,aki mindezek tetejében sunyi is.Vannak eme tulajdonságoknak tehát árnyoldalai is bőven.Az ilyen emberek nem éppen a legnépszerűbbek,mint ahogy én sem voltam az a suliban.
2013. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is efféle vagyok.

Nem az ilyen befelé forduló embereknek áll a világ, de én nem akarok megváltozni. Mondták már, hogy kicsit el vagyok varázsolva, és szerintem igazuk is van. Saját magamban lelek menedékre a külvilág zaja elől.. mondhatni. És csak azt engedem át a hangszigetelő falamon, amit értékesnek tartok és amitől nem félek.

22f

2013. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez nagyon igaz!:))
2013. nov. 10. 21:55
 10/12 dani900 ***** válasza:

A gátlásos az általában fél az adott helyzetben, amikor gátlásos. Ezen érdemes dolgozni, legyőzni a gátakat...

De a zárkózottság nem mindig félelemből alakul ki, vagy van alapból, az lehet jellemvonás is, valaki jobban szeret elgondolkodni dolgokon, valaki meg folyamatosan társaságra vágyik, kimond mindent, ami épp az eszébe jut, szóval sokféle ember van, ezek jellemvonások, ezért nem vagyunk egyformák.

2013. nov. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!