Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a fitness őrület faceboo...

Mi ez a fitness őrület facebookon?

Figyelt kérdés

Mindenki sportoló csajokat osztogat meg... most ez az új mánia? Legalább mozdul a nép (az oldal szerint), de komolyan így kell motiválnia az embereknek magukat? Vagy most ettől jobbnak, nagyobbnak érzi magát valaki?

Nő létemre szabadidőben nem sportoló csajokat nézek, hanem fiúkat. Vagy ami még jobb, megemelem a seggem és megosztás nélkül elmegyek futni vagy tornázni...


2013. nov. 13. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden post visszavezethető, az emberi legalapabb ösztönre, a szexre
2013. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg az önbizalomhiányra... ezek az emberek szerintem végig sem gondolják, hogy nyilvánosság elé teszik: elégedetlen vagyok magammal és másra akarok hasonlítani.
2013. nov. 13. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
A mostani fitnesz és sport lényegét egy alapvető motiváció határozza meg szerintem, hogy: "Ne folyjak le a székről, úgy hogy nem csinálok semmi hasznosat!"
2013. nov. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En nem osztok meg semmit, de feszbukon kivul en is nezegetek ilyen kepeket lany letemre. Engem motival, mert azt gondolom en is elerhetem ezt az alakot, meg tudom csinalni. Persze nem csak ilyeneket nezek, hanem videokat hogyan kell edzeni, olvasok informaciot, velemenyeket, mennyiszer, mennyit, kinek hogy, mikor...


Nem masra akarok hasonlitani hanem magambol kihozni a legjobbat. :)

2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!