Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak ezen az...

Miért nem tudnak ezen az oldalon az emberek A KÉRDÉSRE válaszolni?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon, akárhányszor teszek fel egy kérdést, olyan "válaszokat" kapok, ami vagy nem válaszol a kérdésre, vagy egyáltalán semmi köze a kérdéshez. Miért? Ha nem tudja az illető a választ, akkor minek ír egyáltalán? Én eddig ezen az oldalon, soha nem kaptam még egy értelmes választ vagy egyáltalán egy válasznak mondható kommentet.

#őrület #alulképzettség #nulla tartalom #értelmezési készség hiánya #nem válasz a kérdésre de azért kommentel
2013. jún. 3. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
42
2013. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a kérdéstől függ a válasz milyensége
2013. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 _Jessy_ ***** válasza:

Az attól függ mit kérdezel.

Ha véleménykutatsz ne csodálkozz azon, ha egymillió féle választ kapsz.

2013. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Mér mit kérdezetél pl?
2013. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha a kérdéseid is annyira értelmesek, mint az itteni keresőszavaid, akkor ne nagyon csodálkozz.
2013. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Én meg arra tudok kiakadni, mikor azt látom egy kérdés alatt, hogy nézz utána, mielőtt feltennéd a kérdésed..., ezt már ezerszer feltették...,google a te jó barátod...stb.most kérdezem én, ez nem a gyakori kérdések oldal?Azért van, hogy gyakorta feltegyünk egy kérdést és nem azért, mert google az én jó barátom...ez de szánalmas sokszor
2013. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1: Na kb ilyen válaszokat kapok! :D 2#: Egyértelmű, lényegre törő kérdéseket szoktam feltenni, direkt azért, hogy véletlenül se kapjak rá más válaszokat. 3#: Nem kutatok véleményt, ez a válasz se tudom, hogy honnan jött! :D Semmi köze a kérdéshez. 4#: Ez válasz? 5# Szerinted én azt kérdeztem, hogy mennyire értelmesek a "keresőszavaim" (a te szavaiddal élve)?! Ha már itt tartunk nálad értelmesebbek. :) És nézzenek oda! Pont az ilyeneknek írtam ki, hogy talán magukra ismernek, és mivel felkaptad a vizet, te magadra ismertél kedvesem! ;) 6#: Na igen, az is idegesítő még! Nem értem, hogy az ilyenek minek írnak egyáltalán! :D Mindegy jót nevetek az embereken, minden rosszban van valami jó! :)
2013. jún. 3. 23:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert elgurult a gyógyszerük.
2013. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 _Jessy_ ***** válasza:

Ha neked ez lényegre törő kérdés, ne csodálkozz a válaszokon.

Mért trollkodnak, bagatellizálják el a kérdést, vagy miért nyilvánítanak véleményt? Valószínűleg egy pszichológus megmondja, de az is csak egy vélemény, nem válasz. Tegyél fel olyan kérdést, amire van egyértelmű válasz, aztán panaszkodj, ha nem kapod meg. Nagyjából ennyi.

2013. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dani900 ***** válasza:

Némelyik tud, némelyik nem, valaki meg tud, de nem akar, valaki meg csak azt hiszi, hogy tud értelmes választ.

Valaki meg csak kötekedik.

Ha ide írsz kérdést, akkor nem gépek válaszolnak, hanem emberek vagyunk mind, és kiszámíthatatlanok, és ez így jó.

Ha száraz tényeket akarsz, akkor inkább google-t használj, ha itt kérdezel, számolj vele, hogy ilyenek is vannak.

2013. jún. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!