Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegbeteg vagy túl érzékeny...

Idegbeteg vagy túl érzékeny lennék?

Figyelt kérdés

Ha valaki egy picit piszkál ,azt még szó nélkül eltűröm,de ha huzamosabb ideig piszkálnak akkor vagy szépen vagy csúnyán de megkérem ,hogy hagyja rá és ez attól függ ,hogy mit csinált .Ha épp jó kedvem van akkor szimplám vissza szólok vagy leszarom,de ha épp olyan durván szól vagy piszkál szét bírnám verni volt is már rá példa,ezzel csak az problémám ,hogy nem vagyok az erőszak híve,de hát ha valaki egyszerűn nem érti meg hogy túl ment a határon ,akkor nem tudom egyszerűen hagyni magam.Nem vagyok beszari alak általában vidám srác vagyok,nem piszkálok senkit sem ,de ha engem piszkálnak nagyon eltud durrani az agyam nem is ismerek ilyenkor magamra.Hogy kéne viselkednem hogy elkerüljem az ilyen konfliktusokat ? Mit tegyek?

A helyesírási hibáért elnézést kérek!


2013. nov. 13. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,hogy ne foglalkozz a piszkálódásokkal! Általában azért piszkálódnak az emberek,mert azt akarják hogy ideges legyél,mutasd meg,hogy csak azért is sz@rsz a fejükre.
2013. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2013. nov. 13. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem birod elviselni a konfliktushelyzetet. A kritikát.


Én is ilyen tipus vagyok, alapból nagyon nyugodt, de ha felhúznak bármire képes vagyok.

2013. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a piszkálódókkal!^^

És nem, nem vagy idegbeteg. :) Szerintem senki sem örül annak, ha bántják. :D Teljesen normális, ha meg akarod védeni magad. Ha valaki túl megy a határon, ne törődj vele. Inkább hunyd le a szemed, számolj magadban vagy 10ig-20ig és csinálj valami mást, mintha nem is neked mondták volna, utána pedig ne őrlődj a dolgon! :)

2013. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tanuld meg kezelni a konfliktushelyzetet, kritikát.

Nekem úgy tűnik, h etéren egyik végletből a másikba esel bele, ami végül nagyon rosszul sülhet részedről el.

Próbálj egyensúlyt találni, olvass szakemberektől ilyen témákba, biztos vannak könyvek, bár konkrétat nem tudok hirtelen ajánlani.

2014. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!