Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet azon változtatni, ha...

Lehet azon változtatni, ha valaki nagyon érzékeny természetű?

Figyelt kérdés
Ismerőseim szerint igen,szerintem meg nem ,mivel én úgy gondolom,h az emberek eleve ilyen-olyan tulajdonságokkal születnek.
2013. szept. 7. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet. Ha érzékeny vagy, akkor keress valakit, akiben megbízol és az majd megvigasztal, de te magadon nem igazán tudsz szerintem változtatni.
2013. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze,hogy lehet.

pl a régi spártában is született mindenfajta személyiség,mégis mikor bekerült 7 évesen a katona életbe,alkalmazkodnia kellett,vagy kicsinálták lelkileg,vagy megölték a társai.

ezért maga mögött hagyta a gyengeségeit és harcos lett belőle.


nekem is van olyan ismerősöm akit gyerekként állandóan megkisebbítettek,beteges,gyenge,visszahúzódó,sovány gyerek volt.

ma meg 15 év ökölvívó múlttal a háta mögött az egyik legkeményebb verekedő,akit láttam.

2013. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Persze, csak akkor, ha nem burokban élsz. Az embert folyamatosan edzik a vele történt események. Én is nagyon érzékeny voltam, és még vagyok is, de a sorkatonaság, utána az önálló élet, a nehézségek, buktatók stb, megedzettek.
2013. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam... De nem tudok:-S
2013. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!