Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egoista és uraskodó emberek...

Az egoista és uraskodó emberekkel, azon kivül higy le szarjam mit lehet kezdeni velük?

Figyelt kérdés

En az a tipikus orok lazado vagyok utalom ha uralkodni akar valaki felettem ,persze szuleimnel es a barataimnal mas a helyzet,de a tanaroknal nagyon ossze kell szoritanom a szamat ha valamit meg kell csinalom nekik ami nem a sulihoz kotodik.Alapbol olyan vagyok hogy oszinte vagyok magamhoz es masokhoz,ezert neha ugy viselkedem ahogy akarok,kritizalni nem szeretek ,de van olyan higy szivesen megdicserek valakit vagy ha valami nem teszik megmonsom a magamet. Ahogy ismerem magam altalabban kedves ,kozvetlen segitokesz sracnak jellemznem magam ,fo elet filozofiam megtalalni az aranykozeputat,de persze van amikor nagyon szelsoseges vagyok sokszor viselkedem aggressziven,depisen vagy flugoskent. Vissza terve a kerdesre es problemara az uraskodo emberekkel kapcsolatban altalaban le sz arom oket nem erdekel hogy szidnak egyszeruen nem veszem magamra ,mert tudom jol magamrol hogy nem az vagyok aminek jellemeznek ,amugy is en ismerem magam de mint mindenkinek nekem is meg van a turelmi hatarom ,ha nagyon durvan szidnak vagy ha rossz kedvemben basz tatnak vagy ha mar fizukalisan is kifejezzi irantam erzet unszimpatiajat eldurran az agyam.

Remelem azon kivul hogy ekeztek nelkul irttam eltudjatok olvasni kerdesem,az esetleges hibakert elnezest kerek!


2013. nov. 19. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

dehogy kell lesz-arni,így veszítesz és eléri a célját.

ha nem veszel róla tudomást,akkor megincsak veszítesz ellenük.

az igazi csicska ismérveit soroltad fel.

ha megmondod a magadét neki,akkor ismét nyer,mert fel tudta b-aszni az agyad és ez eltölti a kárörömmel vegyes győzelemmel.


amit lehet ellenük tenni az-az,hogy elveszed tőle a kontrollt,megkissebíted,kiismered a gyenge pontjait és folyamatosan firtatod,pofán röhögöd,vagy csak rákacsintasz,ki lehet csinálni akárkit.

bővebben a témáról egy könyvben-verbális önvédelem

2013. nov. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!