Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondjak neki? Hogy szoktas...

Mit mondjak neki? Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam (lány) minden órán folyton vagy hátrafordul, ahol én ülök, vagy ha előtte ülök akkor engem szólogat. Mindig lepisszegem, mondom neki hogy maradjon csendben, meg hogy figyeljen a tanárra, de ő csakazértis folytatja. Ritkán van az, hogy hallgat rám és abbahagyja a beszédet, de már nagyon idegesito, nem tudok odafigyelni az órára! Ráadásul az osztályfőnökünk már rám is pikkel amiért visszaválaszolok neki órán. Nem tudja felfogni, hogy nem én beszélek hozzá, hanem Ő hozzám... Már nem tudok mit csinálni hogy ne beszéljen, és ez nem csak engem idegesít, hanem jópár osztálytársamat is. Mit tegyek hogy befejezze? Mit mondjak neki? Pls help me! :(
2013. nov. 20. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjátok neki közösen, hogy állítsa le magát, ha a szép szóra nem hallgat, akkor szóljatok a tanároknak. Ha ezek után sem hagyja abba, akkor jöhetnek a durvább dolgok, de azt rátok bízom, hogy mit csináltok vele ezek után.
2013. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ofővel is megbeszélheted, hogy ültessen el onnan, mert folyamatosan piszkál az előtted ülő órán. Remélhetőleg nem annyira elborult az agya, hogy ne fogná fel.
2013. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előzőnek: ...vagy pedig annyira elborult az agya a tanárnak... embere válogatja...
2013. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha fiú vagy, akkor csak tetszel neki. Ha lány, akkor csak barátkozni szeretne veled, mert biztosan jó fejnek tart. Semmiképpen se legyetek bunkók vele, arról senki sem tehet ha kicsit beszédesebb típus, és ezért nem muszáj rögtön a lelkébe gázolni, valószínűleg nem gondolja, hogy ő ezzel zavar. Egyszerűen ha óra közben szól hozzád, mondd meg neki, hogy majd szünetben megbeszélitek, de te most koncentrálni szeretnél, aztán szünetben meg illedelmesen kérd meg, hogy óra közben ne beszéljen hozzád, mert különben nem tudsz figyelni. ENNYI. De sértegetni semmiképpen sem kell.
2014. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerüld vele a szemkontaktust, ennyi.
2014. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!