Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmélkedő lányhoz elmélkedő fiú?

Elmélkedő lányhoz elmélkedő fiú?

Figyelt kérdés
Összeillenek? A csendesebb, elmélkedő típusú lányokat érdemes keresnem, ha én is ilyen vagyok? Néha az a benyomásom, hogy nem szeretik a hozzájuk hasonló fiúkat, mert talán bántja az egojukat, hogy nem csak ők ilyen különcök. Máskor pedig attól tartok, hogy szociofóbok, nem vágynak társra, vagy csak simán elküldenek. Szerintetek?

2013. nov. 21. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy összeillnek. Hosszú távon az ellentétek taszitani fogják egymást.
2013. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elmélkedő lányhoz elmélkedő fiú?

Ajjaj,mi lesz abból...:)

hát meg kell próbálni,az is lehet,hogy az egojuk miatt nem tudnak elfogadni,de lehet,hogy jól összeilletek,bármi lehet.

2013. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyen kapcsolatom, a fiú elmélkedőbb volt nálam, egyszerre depresszióztunk be, aztán ha mondam egy rossz szót már széttörtem a szívét, az összetört üvegen is mindig meglátszik ragasztás után, hogy össze volt törve, satöbb, hisztiztünk egymásnak, nem jó. Nekem biznytalan, elmélkedő lányként egy magabiztos férfira van szükségem, aki gondolkozik, de nem többet annál, mint amennyi kell, az érzéketlensége miatt nem unom meg (vadászösztönös lány vagyok), szeretek harcolni azért, hogy összebújjunk, de kedves velem és ez működik köztünk :)
2014. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem passzol.


Az mondjuk eleve kicsit sértő feltételezés, hogy egy csendes, "elmélkedő" lány feltétlenül önimádóan különc, és/vagy szociofób, még ha elő is fordul ilyen eset.


Viszont ha az elmélkedésből indulsz ki: aki elmélkedik, az kevésbé kezdeményezőkész, nem annyira aktív, vagyis ha hosszútávon két elmélkedőt összeeresztesz, akkor a kapcsolatuk egy idő után meg fog rekedni. Mind a kettőnek tökéletes elméletei lesznek a továbbhaladásról, de egyik se lépi meg.


Ugyanígy a különcökkel. Két azonos pólus csak gerjeszti egymást, nincs ellensúly, nincs dinamika. Nem mutatnak egymásnak új lehetőségeket, távlatokat.


Arról nem is beszélve, hogy minden emberi tulajdonság kétélű, lehet valami érdekes, de hosszútávon idegesítő. Ha magadban nem bök, a másikban egy idő után biztosan fog.

2014. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy a különcökkel. Két azonos pólus csak gerjeszti egymást, nincs ellensúly, nincs dinamika. Nem mutatnak egymásnak új lehetőségeket, távlatokat.



ülj vissza a fotelba, tesó

2014. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Halott ügy.

Neked olyan nő kell, aki kiszolgál, és mindent elintéz otthon, csak dugd meg rendesen cserébe.

2014. jún. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nagyonisigaz:

Kis bogaram, én érveltem. Hallgatlak téged is. :)

2014. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illenek össze. Kell, hogy az egyik a valóságba tudja rántani a másikat, ha szükséges. Egy elmélkedős bagázst úgy átvernek és kihasználnak, mint a huzat. Minden téren.
2014. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!