Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális? Mit tegyek? Mennyek...

Normális? Mit tegyek? Mennyek orvoshoz? Hihetetlen de igaz többi lent!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok (mindjárt 16. Kb fél éve brutális dolgaim vannak amivel nem tudok hova tenni.... Mielöt megjönne 2 hétig nem bírok enni de olyan szinten h csak 3-4 naponta 1-1 falatot így 158 cm és 39 kg vagyok de egyfolytában fogyok.... Olyankor napi 1 pohár vizet iszom mert a többit kihányom... De ez nem minden mielőtt megjön 1 héttel előtte a semmin felidegesítem magam és elvesztem az uralmam magam felett.... Eret vágok de észre sem veszem.... Felkelek és akkor látom mit tettem, nem is emlékszem rá!!! Segítsetek!!! Ez korral jár? Elmúlik? Mennyek orvoshoz?

2013. nov. 23. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan szólj a szülődnek/szüleidnek hogy minél hamarabb orvos!Ez egyáltalán nem normális!
2013. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És a szüleidnek ez nem tűnt fel?

MeNJél orvoshoz! Beteg vagy.

2013. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Édes apám nem hisz azt mondja beetetem magamnak pedig ez nem igaz anyámmal meg nem tartom a kapcsolatot... Egyedűl maradtam
2013. nov. 23. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen menj orvoshoz. A háziorvosod tud neked segíteni, ő elküld szakorvoshoz. Ehhez nem kell szülő, egyedül vagy esetleg egy baráttal is elmehetsz.
2013. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lacikaaaaa válasza:
Mindenképp doki! AZ meg hogy sok dologra nem emlékszel az amiatt is van hogy nem eszel szinte semmit.
2013. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!