Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor menjek orvoshoz? A...

Mikor menjek orvoshoz? A naptáram szerint nov.1. és nov.7 között voltam a termékeny szakaszban. Peteérést nov.6-ra írta. De csak hetedikén éreztem valamit. A párom nov.1-től 6-ig volt itthon.

Figyelt kérdés

Csak 1-jén ment el bennem, a többi napon megszakítottuk. a netes kalkulátor szerint. 5 hetes vagyok.6.-ára valószínűsíti a fogantatást. Ja és az én ciklusaim nem 28 naposak, hanem kb 37. Ha október 14-től (az utolsó mensi első napja) számolnom akkor viszont jövőhéten leszek 7-hetes. de elvileg 6-án fogant.

és mivel 37naposak a ciklusaim átlagban ezért a kalkulátorok szeint 6hetes leszek. ezért vagyok megzavarodva.


2013. nov. 23. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél pozit? Ha igen akkor utolsó mensid első napjától számolj 7 hetet és akkor menj. Előtte felesleges.
2013. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már egyszer megkérdezted, kaptál is rá választ.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2013. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,tudom.

De ha az utolsó mensitől számolom akkor jövőhéten leszek 7 hetes.

De nem 28 hanem 37 naposak a ciklusaim és csak kb 6-án fogant azaz kb 2,5 hete. És ha a kalkulátorba a 37napot írom be akkor viszont 6 hetes leszek. ezért zavaros az egész.

2013. nov. 23. 08:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! A doki csak az utolsó menzeszed első napját fogja kérdezni. Nem fog abból gondot csinálni, hogy hány hetes vagy. Megnéz majd ultrahangon és megmondja, hogy körülbelül mikor fogsz szülni. Amúgy ez a dátum még ezerszer fog változni :-) Nekem 28 naposak a ciklusaim, pont félidőben fogant a baba, mégis minden vizsgálatkor mást mondanak, de a kiskönyvembe csak a február 13 szerepel, mert akkor lesz 40 hét a vérzéskimaradás ideje :-)
2013. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De van pozitív teszted? Mert anélkül nem számít a kalkulátor mit ír.A teszt mutatja bekövetkezett e a terhesség. Mikor kellett volna megjöjjön?
2013. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van öt darab pozi tesztem. nov. 20-án kellett volna megjönnie.
2013. nov. 23. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:

most akkor mi a gondod?

és 1 héten szerintem ne variálj úgyis a doki mondja meg uh. alapján!

2013. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!