Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek? Mit...

Nektek mi a véleményetek? Mit gondoltok erről az egész dologról?

Figyelt kérdés

A mai világban nagyon sok vita szüleménye a külső és a belső fontossága. Sok ember azt vallja, a külsőség nem számít, és csak a másik fél belső értékeire összpontosít. Van, aki pedig az ellenkezőjét vallja.

Számomra is nagyon fontosak a belső értékek, tényleg. Nem fogom azt mondani, hogy a külsőség nem számít... hiszen azt látod meg először, amikor ránézel valakire. Szeretem, ha egy fiúnak van kiállása, aranyos mosolya. Engem bevallom őszintén, zavarna, ha én izmosabb lennék, mint a barátom, esetleg magasabb... lehet, hogy most sokan vádaskodni fognak...de hát könyörgöm, akkor a lány védené meg a fiút is és saját magát? (Igaz, saját magát általában mindenki védi) :)

Normális válaszokra vagyok kíváncsi!:)

16/L


2013. nov. 23. 19:26
 1/4 piriiiiii ***** válasza:
49%

Az az igazság, hogy változik a társadalom, bizonyos szempontból a fizikai erő kevesebbet igényel, így változik a külső is, és az életmód.

Fél évszázada az emberiség nagy többsége sokkal többet mozgott, harcolt, ment, dolgozott, most pedig ez nem így van, védett életet folytatunk - bizonyos értelemben véve. A biológia is változik.

2013. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Számomra a külső egyrészt csomagolás, másrészt felület arra, hogy tettekkel is kimutassuk az egymás iránti érzelmeinket. A testünkkel képesek vagyunk építeni és rombolni, és ki is díszíthetjük a nekünk tetsző módon. Ahogy nem szólhatok bele abba, hogy ki milyen színűre fesse a házát, úgy arra se kényszeríthetek senkit, hogy az én kedvemre öltözzön. Az alapvető tisztálkodás persze közös érdekünk, senki nem szeret bűzös helyen ücsörögni, így mindenkinek illene magát rendben tartani. Felőlem lehet rózsaszín haja és neonzöld harisnyája amúgy.


A belső viszont meglátszik a külsőn. Nem csak abból, hogy valaki bizonyára nem érzi jól magát, ha külsőre elhanyagolt, hanem látni lehet a szemében, a gesztusaiban, hogy milyen ember. Csak jól meg kell figyelni őket.


Szorult helyzetben meg mindenki a szerelmét menti. Egyébként attól még, hogy izmos/súlyos valaki, nem biztos, hogy erős, és ennek az ellenkezője is igaz. Nekem volt olyan 65 kilós barátom, aki az én 75 kilómat gond nélkül cipelte ide-oda, mintha valami rongybaba lettem volna, meg olyan is, aki nagy melák volt, mégis lenyomtam szkanderban.


Egy idő után pedig számomra megszépülnek az emberek, ha megismerem őket. Pláne, ha még szimpatikusak is. Ha pedig összeveszek velük, akkor megint visszaváltoznak "csúnyává".

2013. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régen máshogy volt,akkor még nem mentek rá ennyire,hogy milyen ruhákat hordasz, ez még normális helyeken most is így van,és nem annyira a külsőd alapján ítélnek meg.A divatmajmok között ma már nem számít a testalkat,a ruha teszi az embert.Viszont én nem tartom többre a divatból konditerembe járó embereket sem,akiknek a kar vastagsága többet számít akármi másnál,az is csak a külső.Nézhet ki jól,de attól még nem többek ezeknél a divatozó páwáknál, nem a saját egészségük miatt akarnak így kinézni,hanem hogy minél több csajt dughassanak meg.

Ott van a genetika is,ha nem csinálsz semmit,akkor valóban vagy ropi,vagy dagadt disznó leszel.A mai világban pedig mindenki ül a seggén,mert elépakolnak mindent ami kell.

Egy férfinak erősebb izomzata van mint egy nőnek,és normál esetben min. 10 centivel magasabb is náluk.Persze nem mindenkinek vannak ilyen adottságai,de nem a külső dönt.Ha komoly kapcsolatot keresel akkor nyilván olyan valakivel akarsz együtt lenni akit szeretsz,és akit szeretsz annak lesz@rod a külső hibáit ha neked ő tökéletes.

Ez a szerelem.Ja..meg van olyan is hogy a külsejébe szeretsz bele,akkor viszont zsákbamacska az egész.

Na szóval mindenki válasszon magának olyan valakit akivel összeillenek.Egy élsportoló nőnek nyilván nem is kéne ilyen páwagyerek,de fordítba sem.Egyébként nem feltétlenül a testalkaton múlik hogy valaki férfias lesz vagy sem.

2013. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem 50-50%


aki tetszik, de nem tudsz vele beszélgetni, vagy jól érezni magad, az nem jó


de akivel jól érzed, de nincs meg a kémia, az megint nem

2013. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!