Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véleményetek szerint mitől...

Véleményetek szerint mitől lesz egy ember értékes? Számotokra hol van a mérce? Mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

NEKEM ami értékes, az egyfajtaˇ"bandavezér" jellem.

mindig akar valamit, a többiek meg tapadnak rá, meg követik akár a facen is, nehezen befolyásolható, ha rosszat tesz, azt sem bánja meg, felvállalja a döntéseit és mindig elégedett magával, a nehézségekben sem sír, hanem szimplán kiutat keres, magyarán, olyan megtörhetetlennek tűnő személyiség. nagyon gyors döntéshozó, nem akad fenn dolgokon, gyorsan le is zár mindent amit szerinte le kell. meg sorolhatnám még. nagyon sok ilyen van. nekem nagyon tetszik. sőt valahol csak ez tetszik.

2013. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első leírt engem.

amúgy attól lesz valaki értékes nekem,hogy mennyire hasznos számomra.

2013. nov. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem értékes ember az is aki nem az a bandavezér típus, hanem inkább az aki a háttérben figyel, de ha szükség van rá segít szó nélkül, akiben meg lehet bízni. De azért nem hadja, hogy kihasználják és hogy eltapossák, hanem azért közben a saját életét is építgeti.
2013. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki emberséges, megértő, segítőkész, elfogadó, őszinte, de soha nem sértően, nem jellemző rá az ítélkezés, az irigység, a rosszindulat, nyitott mások véleményére, nem néz le, nem bánt másokat. Meg tudja látni a rossz helyzetekben, a nem szimpatikus emberekben is a jót. Nem tartja magát többre másoknál, nem beképzelt, vagy önző.
2013. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek az én elképzeléseim egy értékes emberről, de azt hiszem, valahol szinte minden emberben lehet találni valami értéket. Előző voltam.
2013. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!