Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz egy ember ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy ember ronda vagy szép? Egyáltalán létezik abszolút mérce erre?

Figyelt kérdés

mert szokták mondani, hogy aki nem top10 külsejű, az ne is válasszon top10 külsejű párt... de mitől lesz valaki top10, és ezt honnan tudja magáról? van ilyen egyáltalán?


Aki nem szép, ássa el magát?


2011. dec. 7. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos is szép. De a csúnya (aki kb 130 kiló és még nem is fogyózik) az takarodjon. Mert még ha fogyózna, de ezek általában még csak esznek esznek esznek...
2011. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én pl férfiban még nem láttam rondát.

De nőből már igen.


Az meg hülyeség, hogy szép nem széppel ne keveredjen. A szerelemnél jobb plasztikai sebész nincs a világon!


Szabad ország, szabad szerelem.

2011. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Első, azért nem szép, hogy ezt írod.

Nekem is a súlyommal van gond, bár a ló másik oldalán vagyok. Tudom, hogy milyen nehéz ezen változtatni.

2011. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szabad ország, szabad szerelem, szabad egyedül megrohadni.
2011. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szépség és az esztétikum szubjektív élmény. Ami nekem szép az másnak valószínűleg csak "elmegy" vagy "ronda"


Én például tudom magamról, hogy jól nézek ki, de azt is tudom, hogy az embereknek csak egy kis része veszi ezt észre, mert a saját szépségideáljukat keresik, ami nem én vagyok :)


Mindenki szép valakinek a szemében.

Egyébként meg ha valaki nem is gyönyörű szép, hanem csak látom, hogy ápolt és karban tartja magát, akkor máris szebbnek látom.


Igazából csak az elhanyagolt testű emberek rondák.

2011. dec. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, kedves hatodik...
2011. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Számomra igaz, mert hiszek benne ;)
2011. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem vagy többen. Olyan két-háromszázezren itt Budapesten, a felszínes, önelégült r*bancok helyett.
2011. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

MÉRCE SZERINT:


ez egy igen fogós kérdés...kezdeném ott,hogy nincs olyan,hogy a világon ő a legjobb képű,vagy ő a legjobb csaj. MINDENKINÉL VAN JOBB : )ennyi.


a másik...kinek mi a top10... erről is ennyit :)


AZ,HOGY MITŐL RONDA VAGY SZÉP:


kinek mi a ronda,és kinek mi a szép..de ha az átlagról akarunk beszélni akkor én azt mondom...soksok csaj van,aki lehetne szebb,vagy akár szép,ha egyáltalán lenne annyira igényes. és most nem a 2liter festékre gondolok feltétlen...de amikor alapból nem biztos,hogy helyeske a csaj,és még önmagára is tojik,akkor nemtudom mit vár a pasiktól.. : )ennyi. és fordítva is ígyvan...szerintem bárkiből lehet "szép",vagy jóképű,természetesen ne akarjon más lenni,máshoz hasonlítani,de jól kinézni szerintem bárki nézhet ki jól,ha elkezd magára adni egykicsit :)

2011. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt mondják a szépség szimmetria és arányosság, de szerintem különlegesség is.


Amúgy meg ott van a Szabó Zsófi a jó nagy fo$ban-ból. Eszméletlen helyes lány! Gyönyörű szép! Viszont a teste eléggé elhanyagolt, és abban a párválasztó műsorban.... :S Nagyon sótlan és gyerekes a csaj. Alig nőies és nem is igazán szexi. Úgyhogy a szépség csak az egyik része a dolognak!

2011. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!