Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a tapasztalataitok, ha...

Mik a tapasztalataitok, ha valakit meggyanúsítanak valamivel/számonkérnek, -persze nem letámadva agresszív módon- és hirtelen kikelve magából üvöltözve védi az igazát, az mire utal?

Figyelt kérdés

Úgy értem, véleményem szerint ha valakinek nincs félnivalója az inkább higgadt marad és észérveket sorakoztat fel.

De nem feltétlen van nekem igazam, szeretném meghallgatni mások véleményét.



2013. nov. 24. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már voltam hasonló helyzetben, mondjuk azt nem mondanám hogy üvöltözte, de nem is tudtam túl nyugodtan kezelni a helyzetet, mert annyira felháborított. Szóval egyén meg szituáció függő is az ilyen szerintem.
2013. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy reagál. Ki csendesen, ki kiabálva.
2013. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én személy szerint akkor szoktam így reagálni, ha többször is kérdezik, és erősködően rám akarnak valamit fogni. Akkor van az, hogy borul a bili, és elküldöm a másikat melegebb éghajlatra. Pedig tényleg nem csináltam semmit, egyszerűen csak felháborított az, hogy nem értik meg, hogy nem vagyok hibás, illetve az, hogy kinézik belőlem azt amiről szó van. Persze itt most nem olyanokról beszélek, hogy én ettem e meg a csokit, vagy sem.
2013. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Adtam zöldet :-)
2013. nov. 25. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!