Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ízlésficamos vagyok humor terén?

Ízlésficamos vagyok humor terén?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én nagyon szeretem a showder klubbot a rádiókabarét, az angol humort, Mr. Beant, a Lart Pour Lartot, és a hasonló dolgokat. Még a szakállas vicceken, és favicceken is tudok nevetni, vagy csak egyszerűen jól esik, megnyugtató őket hallgatni, olvasni, látni. Viszont a Balázs féle Vundersőn dolog már nekem túl alpári, és kínos. Számomra az nem vicces, hogy ha valaki direkt hülyét csinál magából, de nem viccesen, hanem kínosan, erőltetve. De a beteg alpári humor is tetszik. Szóval nem igazán értem magamat. Ízlésficamos vagyok? Vagy micsoda? Vagy humorherold? Nem csinálok mindenből viccet, csak könnyű vele elszórakoztatni engem, mert ellazít. Ez normális?

2013. nov. 25. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A humora mindenkinek más, azért nem vagy ízlésficamos, mert nem tartasz viccesnek valamit, amit más igen. Vundersőnről nem tudok nyilatkozni, mert azt se tudom, mi fán terem. Viszont amiket felsoroltál, azokon én is nagyon tudok nevetni, szóval kb egyezünk humor terén. Nem vagy egyedül :P
2013. nov. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Hofit kedvelted, érted? Ha igen, akkor nagy baj nem lehet. Az ilyen munkahelyi tipusú viccből kiszúrok vele viccelődésbe ne menj bele, akkor nagy baj nem lehet.
2013. nov. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, és szeretem is Hofit. Amúgy, nem, mondom, én nem szoktam alapjában véve vicceskedni, szóval ilyenek, hogy fingópárnát rakok valaki alá, vagy mondom neki hogy 66 fele 33 nyald a seggem télen nyáron, ilyen nem szokott lenni. :D

Hallgatni jobban szeretem, mint űzni. Pontosítva, hallgatni több időm, és energiám van, mint létrehozni. Persze, ha úgy hozza ki a szó, néha én is elejtek egy-kettő dolgot, de ilyen ritkán van, ugyanis általában szűkszavú vagyok. Elég széles amúgy a spektrumom, ha olyan a kedvem, akkor a puruttya szintű dolgok is elszórakoztatnak, bár abból van ami durva nekem. :D

2013. nov. 25. 07:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, nekem is olyan az ízlésem mint neked szóval nem vagy egyedül. :)
2013. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gatyaletolós sebestyén-vadon ripacskodás a tévéműsorok legalja! Pedig Balázs valamikor intelligens volt a kibeszélő showjában. A többi viccesnek szánt műsort - Fábry, Showder Klub, Szálka stb. - nyugodtan feliratozhatnák magyarázó kommentekkel, hogy megtudjam, min nevet a közönség.

A legjobb humor, az ismerősökkel, az életben naponta kialakuló helyzethumor.

2014. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!