Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy "a semmin...

Az miért van, hogy "a semmin nevetek"? Többi lent! 15/F

Figyelt kérdés

15/F komoly srác vagyok..

De sokszor valamiért a semmin elkezdek nevetni..

PL.: beszélgetek valakivel (személyesen..) és elkezdek nevetni..pedig senki nem mondott olyat ami nevetséges lett volna..

Ez miért van?

Vagy ez egy betegség?

Értelmes válaszokat várok!!



2013. szept. 30. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes... Én is vagyok néha úgy, hogy elkezdek nevetni, de akkor általában valami eszembe is jut, ami vicces. De hogy minden különösebb ok nélkül... Hát, nem is tudom, szerintem furcsa. A House-ban szoktak lenni ilyenek :D De nem lehet, hogy csak eszedbe jut valami? Vagy tényleg a semmin nevetsz?
2013. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igazad van..néha tényleg eszembe jut valami..és azon vagy csak valamit mond ami számomra vicces és elkezdek rajta nevetni...
2013. szept. 30. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor mégsem a semmin nevetsz :) Az normális, ha bevillan valami nevetséges és elröhögöd magad.
2013. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem baj az, ha alapjáraton vidám vagy a komolyságod mellé. Én is ilyen vagyok a mai napig, 2 gyerek után is. Bármin képes vagyok röhögni. :D
2013. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Pont ilyen vagyok én is!

Sokáig nem értették és azt hitték hülye vagyok de később rájöttek hogy értelmi fogyatékos vagyok xdd


Am tök normális, és szerintem jó, hogy ha az ember tud nevetni, anélkül is hogy bárki bármit mondott volna!

És a nevetés nagyon egészséges dolog! Bátran! Az se érdekeljen ha valaki hülyén néz rád! Max azt mondod eszedbe jutott valami :)

2013. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
1. válaszoló pont a houset néztem amikor ezt olvastam. Ám sztem is furcsa én is szoktam magamban mosolyogni de olyankor eszembe is jut valami
2013. okt. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!