Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyire vagy szemermes a...

Te mennyire vagy szemermes a maganeleteddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Magambol kiindulva, en sose tennek fel csokolozos nyilvanos fotot, valamilyen oldalra, igazabol az utcan se szeretem ezt, csak max. a szajra puszit. Aztan beszelni se szoktam ilyen temakrol masoknak, mert ezt sokkal melyebben, magamban elem meg, mint azt szavakkal kilehetne fejezni. A kerdest tehat ez ihlette. A kornyezetemben nem sok hasonlot ismerek (fiatal vagyok meg, mindenki kurtoli a szerelmet), de megnyugtatna a tudat, ha olvashatnam, hogy nem csak en vagyok defektes. Ti hogy vagytok ezekkel?
2013. nov. 25. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha utcán elcsattan egy puszi, az jó, de amikor a buszon 20 perce cuppognak, az már zavar. Elhiszem, hogy szerelmesek, de ebben már egy kis "nekem van nőm" érzet is belekeveredik.
2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!