Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a fiúk nem...

Miért van az, hogy a fiúk nem szeretik a duci/kövér lányokat?

Figyelt kérdés
Sokszor látom az utcán, hogy egy duci fiú és egy vékony lány együtt sétál kéz a kézben, viszont azt csak ritkán, hogy egy vékony fiú egy duci lánnyal van együtt. A fiúk szerint ciki ha egy duci lánnyal mutatkoznak vagy mi? Viszont akkor miért van az, hogy egy vékony lány mer mutatkozni egy duci fiúval?
2013. nov. 25. 22:59
1 2
 1/18 ivcs ***** válasza:
78%
ez ízlés kérdése, én láttam már vékony fiút duci lánnyal, én sem vagyok vékony, jó mondjuk duci sem, inkább teltkarcsú vagy nem tudom, mindenesetre én eddig csak vékony fiúkkal voltam, ne általánosíts, mert az, hogy ki kivel mutatkozik, tényleg emberfüggő
2013. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ez butaság mert én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom. De tényleg egyén függő, én pl egyáltalán nem vagyok egyik véglet sem, inkább sportos, de mégis bejönnek a ducibb lányok is.
2013. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Azért ez nem feltétlen így van. Én elég sok duci lány láttam aki viszonylag elég vékony vagy kigyúrt srácokkal jártak, és boldogok voltak. Sőt én sem vagyok vékony elég kövér vagyok sajnos igaz fiú vagyok de a barátnőm elég vékony alkatú, de sportosan tehát nem egészségtelenül vékony, és közösen teszünk azért hogy legalább 85-90 kilóra lemenjen a súlyom ami eddig szépen alakul :)

Simán lehet egy kövér lánynak is pasija nemhogy ducinak. Csak jó helyen kell keresgélni. A barátnőmnek jobbnál jobb pasijai lehetnek, és mégis engem választott mert belsőleg meggyőztem őt hogy én vagyok az élete párja mert totál egyformák vagyunk, és megbízható, kedves, jófej, aranyos srácnak ír le engem, és neki ez a legfontosabb nem a külső.

2013. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként meg duci mindenkinek mást jelent. Egy hasonló kérdésnél néhányan raktak fel képeket és nem hogy ducik nem voltak (pedig annak tartották magukat) még felesleg is alig volt rajtuk. Szóval attól is függ ki mit ért a duci alatt. 2. voltam :)
2013. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem.. köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 25. 23:35
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez azért függ attól, hogy mit értesz "duci" alatt. Mert sokan előszeretettel használják a 370 kilós hízó mangalicakocákra is, hogy "duci". A duci az nekem egy kicsit kerekebb arcú, teltebb alakú, ami még abszolút lehet szép, de amiről te beszélsz, az már valószínűleg a másik véglet...
2013. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva inkább a : 165-170 centi magas 85 és 100 kiló közötti lányokról beszéltem..
2013. nov. 26. 00:03
 8/18 anonim válasza:
59%

Én izmos alkatú srác vagyok és jártam már 3-4 teltebb lánnyal és nem zavart hogy volt rajtuk felesleg.

De azért egy 160 centis 90 kilós lány már nem éppen vonzó.Hogy miért? Mert ez már igénytelen hogy egy lány hagyja magát igy elhizni és ezt nem veszi észre. Ez már nem nőies ez már sok.

2013. nov. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Hát azért a 165 cm/100kg az eléggé izmos:)

Én szeretném őket, de a legtöbb igénytelen.

Büdös, bőrkeményedéses a talpa stb.

2013. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Én éppen az ellenkezőt tapasztalom duci lányként. Eléggé túlsúlyos vagyok, de "kedvelnek" a férfiak, és kezdeményeznek is.

Eléggé depressziós/önbizalom hiányos voltam emiatt. Sajnos a súlyproblémám genetikai főként, és foggal körömmel küzdök, hogy ne menjen fel több. Nagyon aktív vagyok, olyat egyáltalán nem is eszem, amiről tudom, hogy nem kellene, de még is.

Megelégeltem a depressziót, "kivirultam", elkezdtem elfogadni, sőt, szeretni magam. És ezt a pasik is észreveszik. Ami még számomra is új, hogy ezt olyan pasik teszik, akik (érezhetően az "előéletem" hatása) fényévekkel "jobbak" nálam. Pl.: 190cm, 110kg, csupa izom... Viszont én a nagy Ő-t keresem, és nem játszadozni akarok :)


Utolsó, nem minden duci lány igénytelen :) Legalábbis én nagyon odafigyelek magamra, akiket ismerek, ők is.


23/N

2013. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!