Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viselkedtek a kövér...

Hogyan viselkedtek a kövér osztálytársatokkal? Ő hogyan viselkedik?

Figyelt kérdés
Gimis osztályok érdekelnek, azon belül is főleg az alsóbb évesek 9., 10. osztály, de idősebb is lehet, nem számít. Arra vagyok kíváncsi, hogy különbséget tesztek-e a kövér, duci és a normál testalkatú társaitok között. Hogyan viselkedik ő és hogyan viselkedtek ti? Vannak-e kínos helyzetek? Milyen a testnevelés óra? Bántjátok/barátkoztok vele? Persze, bármit írhattok, ami a témával kapcsolatos, kíváncsi vagyok. Meséljetek:)

2013. szept. 21. 14:54
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem az alapján kell barátot választani, hogy milyen a testalkata.

a kövér ember ugyanolyan, mint a vékony,

most tizedikes vagyok, tavaly óta van egy kövér osztálytársam, senki nem szemétkedik vele, mert nagyon jó fej. :)

2013. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem az emberek megítélése nem a testalkatuktól függ, nálunk legalábbis nem. Az osztályban vagy egy-két lány, aki ducibb az átlagnál, mégis mindenki szereti őket. Mondhatni, ők az osztály lelkei.:) Kedvesek, viccesek, és nincs bennünk előítélet velük szemben.

10. osztály 16/L

2013. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

17 éves gimnazista vagyok, 12 osztályos:

Én is valamivel nagyobb darab vagyok a sokéves átlagnál, bár nem sokkal. Én eddig nem vettem észre, hogy az emberek máshogy kezeltek volna emiatt. Vannak haverjaim, meg miegymás. Más "kövér" emberek is vannak, velük se szokott senki bunkózni. És hogy MI hogy viselkedünk? Nem vagyunk külön állatfaj, szóval ugyanúgy.

2013. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Nem mérvadó, általánosságban. Viszont vannak különleges esetek, amikor sajnos hátrányos megkülönböztetésben részesülhetnek. Például a tesi órákon csapatjátékokba nem szívesen választják őket, mert nehézkesebben mozognak, vagy állóképességben hiányosságaik vannak. Aztán mi diákdiri választásra jelentkeztünk, ahol bizony eléggé hiányos öltözékes dolgok is lesznek, ahol neki/nekik nem szívesen adunk mini topot vagy legginset, mert egyszerűen nem esztétikus, és nem tetszik a "népnek".

De mindezektől függetlenül nem szemétkedünk velük, mert nem mindig ők tehetnek arról, hogy kövérek. És mindegyikük nagyon aranyos és nagyon okos. A másik meg az, hogy én is hízékony alkat vagyok.. Még én is lehetek olyan! :)


11. osztály (gimi)

2013. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!