Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan neveljem ki magam az...

Hogyan neveljem ki magam az enyhe apakomplexusomból?

Figyelt kérdés
Többnyire rühellem a férfiakat,irritálnak,és mindegyikben hímsoviniszta bunkót látok. (de nem vagyok leszbi!) nem kellene általánosítanom,de apakép és szeretet nélkül nehéz. Csakhogy egyszercsak azon kaptam magam,hogy baromira csodálom az egyik 40valahány éves tanáromat,akivel jól el lehet beszélgetni,és érdeklődik a hogylétem felől. Nem nyáladzok utána,mint a tanár-diák szerelmesek,nem vagyok belezúgva,csak fura hogy a közelében olyan biztonságban érzem magam. Most akkor valahol mégis apám hiányozna,akit utálok? 18/l

2013. nov. 27. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

"Többnyire rühellem a férfiakat,irritálnak,és mindegyikben hímsoviniszta bunkót látok"


Köszönjük:)

2013. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó,bocsi. Tudom hogy nem kellene általánosítani. Csak nem akadt senki,aki megdöntse a szemléletem. Ideáig...
2013. nov. 27. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, mi kell ahhoz, hogy megdőljön a szemléleted?
2013. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Inkább írj nekem. 34/F
2013. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget írok de ha utálod apádat akkor:

is-is leet.


1.Utálod,feltehetőleg nem vagytok,voltatok jó viszonyban és ez hiányzik.(most pedig a tanárodtól várod ezt a szerepet)

2.Egyszerűen csak ő maga tetszik,a személyisége.Illetve az,ahogy érdeklődik felőled.

De nem feltétlen apahiány miatt.

2013. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ugye meg se fordult a fejedben, hogy jól látod a tényeket? :D
2013. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!