Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Angliába vagy Amerikába...

Angliába vagy Amerikába érdemesebb kimenni Au pair-nak?

Figyelt kérdés
Ha ti esetleg voltatok már kint, milyen tapasztalatot szereztetek? Megérte?

2013. nov. 27. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Amerikába kell vízum, meg bevándorló vagy, meg kiutasíthatnak, ha baj van. Ezzel szemben Anglia EU ország, szóval ha oda mész, az annyi, mintha egyik megyéből mennél át a másikba. kérsz egy NI számot, ehhez kell a személyid, vagy az útleveled, és simán dolgozhatsz, akárcsak egy angol állampolgár. A jogaid is ugyanazok, kivéve, hogy nem szavazhatsz.
2013. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Angliaban voltam 3 evig au-pair, most az USAban elek, lassan 10 eve.

Mindenkepp Angliat tanacsolom au-pair-kedesre!

Mint fentebb irtak, sokkal egyszerubb kijutni/dolgozni, raadasul ha baj van busszal, kocsival, repulovel, vonattal haza tudsz menni es eleg hamar haza is ersz. Az USAbol csak repulovel tudsz, ami baromi draga es sokaig tart (es at kell szallni) es az au-pair fizetesed ramegy egy repulojegyre. Angliabol fapadossal hazaugorhatsz egy hetvegere is. Az USAbol nem tudsz... vagyis nem eri meg...


Az angolt remekul megtanulhatod, jarhatsz iskolaba stb. Kesobb pedig meg mindig probalkozhatsz az USAval, de kezdesnek nem ajanlom.

2013. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Ha nem vagyok túl indiszkrét, megkérdezhetem, hogy jelenleg mivel foglalkozol, és miért pont USA?

2013. dec. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!