Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Én 18 éves lány vagyok,...

Én 18 éves lány vagyok, érettségi után akarok egy szakmát, és utána ki akarok menni Amerikába vagy Angliába. Szerintetek hova érdemesebb menni? ÉS hogy kezdhetek el egy életet ott?

Figyelt kérdés
Külföldön akarok élni, de nem nagyon tudom hogy mit kéne tennem stb. mennyi pénz kell ahhoz hogy eltudjak élni, ameddig nincs munkám. Nagyon nehéz életet kezdeni? Mi kell hozzá? Esetleg, ha van olyan aki ugyan így kezdett, és most Amerikában vagy Angliában él , fel szeretném vele venni a kapcsolatot :) előre is köszönöm :)
2011. júl. 13. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Amerikába is lehet menni, de mivel nem nagyon találsz olyan céget aki szponzorál(gyakorlatilag nem nagyon adnak ki munkavállalási engedélyt), ezért menj inkább Angliába.(oda nem kell munkavállalási engedély sem, semmi sem! Csak jó angoltudás és piacképes szakma!)
2011. júl. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek :D Szerintem először Angliába vagy Írországba menj. Milyen szakmát akarsz? Bár Írországban pogácsaválogatóként is meglehet élni!
2011. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ismerősöd van valahol?
2011. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ismerősöm fia nagyon elkanászodott és kitagadta otthonról. A srác ezután gondolt egyet és kiment Írországba. Azóta birkapásztor ott. Nem vicc, megél belőle, ha nem is fényesen, lényegében ott lógatja tovább a ...
2011. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én szakács vagy cukrász szeretnék lenni. és éppenséggel akad ismerősöm angliában mondhatni , barátok :)
2011. júl. 14. 12:57
 6/7 A kérdező kommentje:
jajj! és köszönöm ez eddigi válaszokat!! :)
2011. júl. 14. 12:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem összejön neked is. Mi is a kiutazást tervezzük anyával meg tesómmal. Szerintem kérdezd meg a barátaidat, mennyi lenne a szállás, kaja amíg nincs munkád. Ők biztos tudják.
2011. júl. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!