Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérgébe szokott igazat mondani...

Mérgébe szokott igazat mondani az ember?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem tapasztaltam.
2013. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2013. nov. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mérgében leginkább szándékosan sértő dolgokat vágnak egymás fejéhez, akkor is, ha az nem igaz, mert az a lényeg, hogy megbántsák a másikat, ha már az feldühítette őket.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen. olyankor kivágja még azt is, amiről elvileg hallgatnia kellene, mert nem gondolkodik. Dühből beszél. :)
2013. nov. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam előfordult már. Olyankor nem gondolom át annyira, hogy mit hogyan mondjak, és gyakran kicsúszik olyan is a számon amit nem feltétlenül akartam a másikkal megosztani.
2013. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha valaki mérgében mondd valamit én személy szerint azt sosem veszem komolyan. Persze nem lehet általánosítani mert minden ember más, de szerintem ilyenkor többségből csak az indulat beszél. Meg kell várni amíg kitombolja magát, és ha lenyugodott utána meg tudjátok beszélni a dolgot. :)
2014. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!