Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak ha egy férfi...

Mi az oka annak ha egy férfi nem férfias?

Figyelt kérdés
Biztosan láttatok már olyan fiúkat akik vékonyak és alacsonyak. Lehet hogy butaságot kérdezek, de ez minek az oka? Mitől van ez? Főleg romáknál vettem észre ilyesmit. Nem sértés csak kíváncsi vagyok :) barátom is ilyen.
2013. nov. 30. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Még ilyen hülye kérdést! Képzeld én láttam magas, nagydarab nőket is, bajuszosokat is, sőt alacsony kövér nőket is, meg magas vékonyakat is.. Minden ember más!
2013. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férfiasság nem az izomban és a magasságban van.
2013. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyen adottsággal születtek . A genetika megadja a magasságot ,nagy vonalakban az alkatot is. Magasságon nem lehet változtatni de gyúrással nagymértékben lehet alakítani az alkatot. Néhány izmos gyerekről el se tudnád képzelni milyen kis cingár volt eredetileg.. Csak ez nekik jóval nagyobb meló mint aki eleve nagyobb darab.
2013. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Romáknál hallottam egy dokitól, hogy azért lehetséges az alacsony termet, mert az anyák, apák szinte gyerekként nemzenek utódokat. Egyszóval még a szülők is fejlődésben vannak.
2014. júl. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!