Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, aki lesből fotóz...

Normális az, aki lesből fotóz embereket?

Figyelt kérdés
Egy haverom ismerőséről van szó, szerencsére én nem ismerem. De mesélte, hogy a srác a telefonjával suttyomban lekap embereket a közvetlen környezetében. Az új hobbija, hogy videóz is. Szerintem elég zavaró, és sérti a privát szférát. Azt mondja a gyerek, hogy csak azért csinálja, h le tudja őket rajzolni.. De ha már 1x nemet mondtak a modellt állásra, akkor nem is akarják, h amaz lerajzolja őket. Elég para személyről van szó.. :T Érdekelne, hogy ha pl. valaki nem szeretne magáról lesi fotókat tudni más telóján, ilyenkor tapossa szájba az illetőt, vagy ne? Érdemes szóvá tenni? Ki tudja mit csinál a képekkel? És ez nem egy rövid, múló szeszély.. Volt már, h emiatt letolták, de akkor még neki állt feljebb. Rendesen álcázva alattomosan fotózgat, majdnem mindig. Mondjuk már néhányan tudnak róla.. Ha tudsz, segíts kérlek egy tanáccsal!!!

2013. nov. 30. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
milyen tanaccsal? ha nem erti meg, hogy ez nem mindenkinek tetszik, majd abbahagyja, amikor valaki szajon veri.
2013. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Mondd neki, hogy menjen el természetfotósnak, és az állatokat fotózgassa lesből.
2013. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
én csak a jó csajok hátsó fertáját szoktam telefonnal lesből fotózni. meg a lábait. ha van rólad képe, verd össze. én sem sértődnék meg ha egy csaj rajtakapna miközben fotózom és jól elgatyázna érte. ;)
2013. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Személyiségzavaros. Nője van? Volt valaha is?
2013. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menjen el holívúdba paparazzi fotósnak. Amúgy meg fel kell jelenteni...
2013. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem teszi közzé, nem követett el semmit.
2013. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondjuk jogos :)) de attól még brrr...
2013. dec. 5. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!