Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom úgy, hogy...

Csak én gondolom úgy, hogy undorító, amit az embereket csinálnak az interneten, de úgy összességében mindenhol?

Figyelt kérdés
Nincsenek normális emberi kapcsolatok, elfajult minden. Az internet pedig ehhez hozzásegít.
2013. nov. 23. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
én is ezt vettem észre
2013. nov. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nagyrészt az internet,meg a technika kúr szét mindent.Én szivesebben élnék akár 15-20évvel ezelőtt esküszöm.Manapság nézzél szét mindenki a facebook-ot nyomogatja,meg az okostelefont,meg mittudom én miket...nevetséges...
2013. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

regen meg a nosztalgia is jobb volt...


ha ennyire zavar, kapcsold ki, nem nezd, ne olvasd, annyi minden szep van a vilagban, helyette te is ejfelkor gyk-ra irkalsz ki hulye kerdeseket...

2013. nov. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Na igen. Mennyire idegesítő tud lenni, mikor egy társaságban "beszélgetnek" az emberek, és közben is a hülye telefonjukat nyomogatják.

Tény, hogy annyi szép van a világban, csak valahogy senki sem vevő erre a szépre, egyedül meg baromi unalmas, mert az ember társas lény. Egyébként meg ha választási lehetőségem van, inkább kirándulok egy jót, vagy elmegyek sétálni a barátaimmal, minthogy bent üljek, és gépezzek. Csak sajnos vannak körülmények, mikor erre rá van szorulva az ember. Bármennyire is utálom.

2013. nov. 24. 00:26
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem mindegy, hogy a telefonjukat nyomogatják vagy a szotyit köpködik?


A technikának ehhez semmi köze.

2013. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te hol élsz, de érdekes módon én tudok normális emberi kapcsolatokat ápolni, pedig nálam is van internet.
2013. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
De itt nem az a lényeg hogy te kikapcsolod meg nem nézed,attól még a többi ember nem fogja,és a technika ott marad,nézzél már szét egy moziban pl: most csak a 3D-s baromság miatt mennek a moziba,amúgy meg mindenki letölti torrentről otthon ,mert ugye ott az Internet,meg megnézi full HD-n a Tv-n meg 5.1-es hangrendszerrel,régen ilyen hol volt?!
2013. nov. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Kedves 3-as!

Azért,mert valaki éjfélkor kérdést ír ki,azért még nem hülye!

Amúgy teljesen igaza van!

Viszont semmi baj nincs az internettel,csak jól és értelmesen kell tudni használni.Én rengeteg dolgot köszönhetek az internetnek,mindenféle fórumnak,és még a Facebooknak is.

Akik primitívek,azok net nélkül is azok.Lehet látni a sok unalmas,buta idézeteket a FB-on,meg a sok igénytelen marhaságot(szomorú majomfej:utálom a hétfőt,mert meló van,és hasonló suttyóságok)

Próbálni kell szelektálni,és a még normálisnak mondható emberi kapcsolatokat megtartani,és ápolni.

Amúgy az egész világon ez van,sajnos ez az emberiség sorsa évtizedről évtizedre,csak vannak olyanok,akiket később őröl be a malom.

Az eldurvulásra rátesz az elnépesedés,a munkanélküliség,és a sok szörnyűség a világban.

2013. nov. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Egyet meg kellene érteni: soha nem a technológia a hibás, hanem az ember, aki nem elég érett hozzá, hogy rendeltetésszerűen, felelősséggel használja a technológiai újdonságokat.


Ha a technikát hibáztatod, akkor hibáztathatnád az atomi folyamatok elvén működő atombombát is, miközben százmilliók lakásába prezentálnak olcsó áramot az ugyanezen az elven működő atomerőművek; hibáztathatnád a fúzió folyamatát a hidrogénbombáért, miközben központi csillagunk is ezen az elven termeli azt az energiát, aminek létünket köszönhetjük; közlekedési balesetekért a kereket, miközben ma alig van olyan eszközünk, amelyben ne forogna valamilyen kerék; hibáztathatnád a késelésekét magát a kést, pedig szinte nincs olyan háztartás, amelyben ne lenne fellelhető valamiféle vágóeszköz, és lehetne sorolni napestig a példákat.

De nem lenne igazad, mert a kés, a kerék, a fisszió és a fúzió folyamata önmagában se nem rossz, se nem jó. Egyszerűen csak létezik. Az ember a rossz, amelyik rossz célra használja az adott eszközt, így az internetet is. Az internet csak egy eszköz, amelyet információ-továbbítás céljából találtak ki. Hogy ezt aztán a legtöbb ember értelmetlen marhaságok posztolgatására használja, az már egyáltalán nem az internet, vagy az azt megalkotó, fejlesztő személyek hibája, hanem azé az emberé, aki nem rendeltetésszerűen, nem felelősségteljesen veszi igénybe.


Tehát soha nem maga a technológiai újítás, eszköz a hibás, hanem az ember, aki nem tudja azt normálisan, megfelelően, felelős emberhez méltó módon használni.

2013. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem a tehnológia a baj, hagyd nyomogassák a telefonjukat. A baj a sok pocskondiázás, ami megy a mai világban. Akárhova megy az ember, hangosan mocskolnak valakit, mindig ez van. Annyi utálat érződik ki ebből.Ez százszorta zavarobb mint mikor valaki a telefonját nyomogatja.
2013. nov. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!