Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a világon bárkinek mondhatn...

Ha a világon bárkinek mondhatnál személyesen egy mondatot ki lenne az és mit mondanál?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a kismadaramnak, Picurnak, ha még élne :(


egyébként:

Kim Kardishan

Tyga

2013. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már nem élő is lehetne, akkor nagymamámnak mondanék valamit...

Egyébként pár embernek, hogy Köszönöm :)

2013. dec. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kérdés. Viszont nem tudom, mit mondanék, és kinek.
2013. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha meglennének a feltételek hozzá..


apának szívesen mondanám pl, szereztem megrendelőket

istennek, hogy bocsásson meg, engedjen a mennybe

gyerekemnek, hogy kistestvére lesz

esküvőn férjemnek az igen-t

szemét munkatársamnak, hogy kereshet új állást

meg ilyesmik

2013. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

A legelső szerelmemnek aki anno elfogadott engem olyannak amilyen akkor voltam és segített abba hogy új életem legyen tehát megváltoztatott és önbizalmat adott, és boldoggá tett. Sajnos már 4 éve meghalt, nála kedvesebb lányt soha nem fogok megismerni az is biztos :(

De amit mondanék neki: Köszönöm hogy megváltoztattál hogy boldogabb ember lehessek, és soha nem foglak elfelejteni, szeretlek.

Basszus már van barátnőm aki szeret de még mindig a sírás határán vagyok ha csak a volt nőmre gondolok aki itthagyott engem :'(

2013. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Annak a bizonyos lánynak, hogy a bal kézfejemen lévő sebhely valójában nem Assassin jel, hanem egy fordított V betű...
2013. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A matektanáromnak:szeretni és tisztelni fogom,bármi is történjék és bárhogy is alakuljon,és hogy tartani akarom majd vele a kapcsolatot.(a bizalmi viszonyt)

Egy másik tanárnőnek:szerelmes vagyok belé,és akarom,és jobban megbecsülném,mint akármelyik pasi.Csalódott,és támogatni szeretném.

A mamának:nagyon jó,hogy segíthetek és örökre emlékezni fogok rá.És mellette akarok lenni,mielőtt elmenne,de félek,hogy nem fog sikerülni.:( De remélem azért kigyógyul a betegségből!Mindig van remény.És én mellette állok mindvégig.

A volt barátnőmnek(mivel biszexuális vagyok):"szeretlek,és vissza akarlak kapni,és csak te tudnád elfeledtetni velem a tanárnőt.."

anyának:"anya,én biszexuális vagyok,remélem így is szeretni fogsz.Megakarom és meg is fogom keresni a vérszerinti anyukámat,mert kíváncsi vagyok rá..hogy miért?Hogy megkérdezhessem tőle,hogy mi hogyan volt.."


A vérszerinti anyukámtól:"MIÉRT,anya!?"

Az egyik ismerősömnek(31 éves,nő):"Szeretlek és hiányzol,nem értem,hogy miért távolodtunk el ennyire egymástól,és hogy ennek mi értelme van..!Szeretnélek visszakapni barátilag."

Jó pár osztálytársamnak:"Ti sem vagytok különbek.Elhitettétek velem,hogy rosszabb ember vagyok,mint ti.Hát nincs igazatok!"

Keresztanyámnak:"Utállak,és szívemből gyűlölni foglak örökre,bármit is teszel!És lehetsz álszent másokkal meg velem is,de én nem fogom bevenni a színjátékodat,hidd el!"


Kb.ennyi.

17/L

2013. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

akinek mondanék, annak megtehetném bármikor, szóval nem különleges az eset. csak egy baj van, hogy nem mondhatom el neki, mert nem szabad. ezt mondanám:

"Nincsenek nagy vágyaim, megtanultam, hogy nem lehetnek, csak engedd meg, hogy a válladra hajtsam a fejem."

2013. dec. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Apukamnak, aki meghalt azt, hogy orulok, hogy lathatlak, es atolelnem, ha talalozhatnek vele.

Anyumnak azt, hogy Igen, boldog vagyok.

Ferjemnek az oltar elott igent.

Es egy hozzam kozelallo szemelynek egy koszonomot, es atolelnem.

2013. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én apámat leordítanám és elküldeném a búsba, ha tehetném, meg az unokabátyámat is. A többiekkel meg mindig igyekszem őszinte lenni. Vagy esetleg egy politikus képébe nyomnék egy csokistortát a parlamentben mindenki szeme láttára.
2013. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!