Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig két oldalról lehet...

Mindig két oldalról lehet nézni a dolgokat. De arra hogy lehet tekinteni, ha direkt át vágjuk a másikat? Hogyan lehet ezt jónak tekinteni?

Figyelt kérdés

Volt 1 barátnak hitt ismerősöm, aki mint ki derült érdekből volt a barátom. Mindig 'megtennéd? Meg tudod csinálni? Lehetne hogy?...' amikor én kértem, akkor persze nem tud segíteni.

És egyszer megmondtam neki, hogy NEM nem csinálom!

Na azóta sehol nincs. Meg sértődött.

De ezt ő minek tekinti? Hogy kedvesrn meg kért, én meg nem csináltam meg?

Szóval a másik oldalról akik ezt teszik nekik mi jön le a kihasználásból?



2013. dec. 3. 07:29
 1/1 Zoli7754 válasza:
Szerintem ezt is lehet "jónak "tekinteni. Pl. Az ilyen emberek segítenek (ha úgymond öntudatlanul is) azoknak akik nem nagyon tudnak nemet mondani.Szerintem általában jóval hamarabb észrevesszük azt amikor kihasználnak bennünket , mint hogy időben nemet mondanánk. Ha úgymond egy másik"dimenzióból" néznéd , Te hogy tudnál leginkább segíteni annak az embernek aki nagyon nehezen tud a másik embernek NEMEt mondani? Én az egyik legjobb módszernek azt tartanám, hogy odatennék az ilyen ember mellé olyat aki maximálisan "kihasználja" őt.
2013. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!