Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életed legszörnyűbb rémálma?

Életed legszörnyűbb rémálma?

Figyelt kérdés

azt hiszem az enyém visz mindent...

majd megírom én is


2013. dec. 4. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amikor a keresztapa triológia megvalósult:)
2013. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem szörnyűnek nevezném, inkább emlékezetesnek.

Hirtelen egy menekülésbe csöppentem, futottunk, de nem tudom kik elől. Oda értünk egy kútféleséghez, ott állt a kút mellett egy ember és arra biztatott, hogy ugorjunk bele, mert csak így menekülhetünk meg. Egy kicsit haboztam, mi van ha megfulladok, de nem volt más választásom, ugrottam. Merültem lefelé a vízben, már éreztem, hogy nem bírom sokáig, majd egyszer csak elkanyarodott, valahogy úgy működhetett, mint egy wc lefolyója. Szóval elkanyarodtam, sodort a víz, mint valami vizes csúszda, zuhantam lefelé, majd kipottyantam egy föld alatti folyosóra. A folyosón egy fekete bőrű férfi várt, végig kísért a folyosón és bemutatta a bázist. Bal oldalt hatalmas periszkópok voltak, amivel be lehetett látni a föld felszínét, onnan a kút is látható volt, jobb oldalt szobák voltak, meg egy színpad, amin épp akkor egy kórus énekelt mennyei hangon fehér ruhában.

Sajnos az idegenvezetőm nem tudta befejezni a hely bemutatását, mert egyszer csak megláttuk a periszkópból, hogy a kút mellett megáll egy nagy fekete autó, amiből fekete ruhás fegyveres emberek szálltak ki és ugráltak bele a kútba. Pillanatok alatt leértek, elkezdtem futni a folyosón. A folyosó végén zuhanyzók voltak és wc-k nem tudtam hova menni, zsákutcába kerültem. Utol értek, rám fogták a fegyvert, és innen filmszakadás.

2013. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Amikor a 2010-es választások előtt Orbán Viktorról álmodtam... :D
2013. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Agyonlőttem több embert kíméletlenül egy náci koncentrációs táborban,és élveztem!
2013. dec. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Amikor a szüleim és barátaim meghaltak, zombik rohangáltak mindenfelé és mikor elkezdtek üldözni nem bírtam futni, valami visszahúzott azok a dögök meg jöttek és mikor belém haraptak lerúgtam a takarom és felriadtam.


2. Álmomba volt egy feleségem, akit nagyon imádtam, az életem 99%-t ő tette ki, és valami gyökér megerőszakolta majd megölte.


Asszem ez

2013. dec. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az enyém talán az volt, amikor arról álmodtam, hogy valami borzasztó nagy atombombaszerű dolog közeledett felénk. Egy hegyi nyaralóhelyen voltunk a kishúgommal. Mindenki fejvesztetten rohangált, próbáltak elmenekülni. Valaki ekkor közölte velünk, hogy édesanyánk és az akkori barátja már rég leléptek, minket pedig hátrahagytak. Így a testvérem és én végül nem tudtunk elmenni, nagyon kevés időnk maradt a robbanásig. Valamiért (tipikus álomlogika :D) bementünk egy majdnem üres szobába, és ott lefeküdtünk a padlóra, úgy vártuk a dolgok végét. Hirtelen aztán érkezett a bomba, amit valahogy mi úgy éltünk meg, mintha szét akart volna robbanni a fejünk belülről, nagyon fájdalmas volt. Attól volt olyan rémes számomra ez az álom, hogy emlékszem, még utoljára mindenképp szerettem volna mondani a kistesómnak hogy minden rendben lesz és nagyon szeretem, de nem tudtam megszólalni, nem volt hangom. Még a mai napig is élénken él bennem az a borzasztó érzés, ahogy tehetetlenül várakozok ott a rettegő húgommal és nem tudok hozzászólni. Iszonyatos volt. Emiatt hiába lett végül jó az álom vége, mert valahogy túléltük a dolgot, mégis, annyira belém égett az az érzés, hogy akárhányszor eszembe jut az az álom folytogat a sírás (most is), pedig hosszú évekkel ezelőtt álmodtam már.
2013. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktak rémálmaim lenni, de van egy olyan, amire még visszaemlékezni is nagyon rossz.


Nem igazán emlékszem rá, hogy volt pontosan, csak a végére. Valaki megfogott a lábamnál fogva, felemelt majd a lábujjamat elkezdte tűvel szurkálni. Amint megszúrta, felébredtem és a valóságban is fájt a lábujjam. De nagyon. Majd 1 másodpercre rá vissza is aludtam és megint megszúrt, majd megint felébredtem. És ez így ment vagy 10-20x, mire végre teljesen felébredtem. Persze akkor rájöttem , hogy csak el volt zsibbadva a lábam (gondolom elfeküdtem), de az álom közbe egyáltalán nem ezt éreztem.

2013. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt álmodtam a terhesség alatt, hogy megszülök, odaadják a kicsimet, és apukájával együtt, pengével belevágjuk a nevét a homlokába, ő meg üvölt...szörnyű volt, alig mertem aludni utána.
2013. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Az enyém hogy futok valami elől, iszonyatosan félek, de semmit nem látok csak fehérséget.Nem bírom kinyitni a szemem, mert olyan érzésem van, mikor az erősen sütő nap irritálja szemem.És csak futok és futok, érzem, h utol érnek, és nem menekülök meg.Az ijesztő ebben számomra, h visszatérő álom.Bizonyos időközönként megálmodom és ugy ébredek, h csorog rólam a víz.


Van egy másik szintén vissza térő álom, kislányként a szülői házunk előtti árokban télen a befagyott vízen csúszkáltunk a falubeli gyerekkel és beszakad a jég.Mielőtt beszakad az egyik fiú kiönt egy csomag szotyit és riadtan néz.Mikor ezt harmadszor álmodtam, már vártam, h mikor ömlik ki a szotyi.

Volt egy élményem kislány koromban, mikor a legjobb barátnőmmel csúszkáltunk ebben az árokban és rám esett.(tudni kell túlsúlyos a lány)szóval rám esett és alig bírtam levegőt venni.Percekig kapkodtam a levegő után.Majd beszakadt a jég.Lehet összefügg ezzel az álom, nem tudom.

2013. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megerőszakoltak, míg anyám meg apám ezt halál nyugodtan végignézték....

Számos szörnyű volt, de ez volt a legszörnyűbb.

2013. dec. 4. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!