Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » LÁNYOK/HÖLGYEIM! Egy általatok...

LÁNYOK/HÖLGYEIM! Egy általatok ideális férfi milyen tulajdonságokkal rendelkezik? Mely tulajdonságok különböztetnek meg számotokra egy férfit a fiútól?

Figyelt kérdés
(főként jellembeli ábrázolást kérnék, de ha gondoljátok a külsőt is taglalhatjátok)

2013. dec. 4. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálam elsősorban az különbözteti meg a férfit a fiútól

hogy van önálló egyénisége, döntésképessége. Persze nem gond, ha tanácsot kér , de ne megoldást várjon maga helyett. Utána jönnek az általános dolgok, felelősségteljes, ésszerű és a többi.Ez kortól független, láttam már 19 éves férfit és 30 éves fiút is....

2013. dec. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Legyen megértő, magabiztos, romantikus. Ha van egy barátnője akkor sokat foglalkozzon vele és hogy ha jönnek a haverok ne "tagadja le" a lányt. Meglehessen vele beszélni mindent. Legyen stílusos, aranyos és kedves.
2013. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Becsületes, erényes, kulturált. Ezek a legalapvetőbb dolgok, amelyek elengedhetetlenek.

Ha intelligens és művelt, az óriási előny.

Emellett ne legyen búval bélelt, mindenért panaszkodós, agresszív, bunkó, közönséges, trágár, előítéletes, és ne legyenek káros szenvedélyei.


A külsőnek csak annyiban van jelentősége, hogy egyes külső vonások belső tulajdonságokat fejeznek ki. Mivel belsőleg nagyon fontos erénynek tartom a visszafogottságot, ezért a visszafogott külső is előny. A feltűnő, szélsőséges öltözködés, frizura, stílus stb. hátrány.

A külsejére is legyenek igazak azok a dolgok, amelyeket belsőleg elengedhetetlennek tartok: szerény, kulturált, erényes.

2013. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen önálló, tudjon döntéseket hozni, legyenek elvei, vállalja a felelősséget a tetteiért. Emellett legyen vicces, intelligens, művelt, olvasott, nyitott személyiség.. Szeressen utazni, mert az a legnagyobb hobbim :)

Ha külső, akkor előny, ha magas, és szőrös a mellkasa :D

De hát ideálok nem léteznek :)

25/L

2013. dec. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kicsit közhelyesen és sablonosan hangzik a jellemzésem, de első sorban szeretem, ha a férfi udvarias, előzékeny. Ellenben nem szeretem, ha ezt már műviesen és nyálasan viszi véghez, tehát lehet azt érezni, hogy ezt zsigerből teszi, vagy megjátssza. Vannak férfiak, akik bármit elszínlelnek, hogy imponáljanak, de ez általában nagyon átlátszó, főleg, hogy a felszín alatt idegbeteg állatok.

Az igazi férfi jókor és jó helyen humorizál, nem tolakodó, de nem is hideg. Beszélgetés közben a szemembe néz, nem csak magáról beszél, hanem érdeklődéssel figyeli azt amit mondok. Az utóbbi szintén ellenőrizhető, mert hosszabb beszélgetésnél kiderül, hogy valóban figyelt -e arra ,amit mondtam. Nem elvárandó, de jól esik, ha kb. egy hét elteltével emlékszik egy egy jelentéktelennek tűnő momentumra.

2013. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon elmerülnék a témában biztosan tudnék írni egy két oldalas jellemzést, de ha hirtelen nekem szegezik ezt a kérdést két dolog ugrik be kapásból.


1. Vannak céljai, már nem lézeng, a tettei mögött már ott a tudatosság. (Vonatkozik ez a párválasztásra is.)

2. Vállalja a felelősséget, elhagyta a "nemtörődöm" magatartást, amikor még minden mindegy volt.


Illetve a legtöbbször egy rövid beszélgetésből is le lehet már szűrni, (pl. szóhasználat) hogy milyen emberrel van dolgunk.

2013. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi különbözteti meg a fiút a férfitól? Tud felelősséget vállalni nemcsak önmagáért hanem a társásért és családjáért, tetteiért.

Ez nálam a legfőbb szempont.

A többi nem elvárás, de pluszpont ha megvan: művelt, humoros, találékony, romantikus, higgadt.

2013. dec. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

jaj hát imádom a vicces fiúkat...

az olyanokat akik kívül keménynek mutatják magukat, de valójában nagyon empatikusak.

Ha valaki túl sokat panaszkodik az nem jó, de ha nem mond semmit az ugyanolyan rossz. Meg kell találni az arany középutat...

Bár nem nagyon gyakori hogy az ember az ideálmegtestesítő hapiba zúgjon bele....

Én pl egy bunkó, arogáns, empátiátlan tetüt fogtam ki magamnak, és 5 éve nem tok tőle elszakadni :)

Szval a lényeg az optimista kisugárzás :D

2013. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!