Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves Lányok! Mennyire...

Tomi-91 kérdése:

Kedves Lányok! Mennyire lennék számotokra ideális férfi a magasságom alapján? Elsősorban a magasabb lányok véleményére lennék kíváncsi. Részletek odalent.

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves fiú vagyok. Jelenleg éppen 190-191 cm magas vagyok és várhatóan még nőni is fogok. Ennek ellenére én sokszor egyáltalán nem érzem magamat magasnak. A legtöbb esetben valóban én vagyok a legmagasabb egy adott társaságban, de ez sajnos nincs mindig így. Mindig, amikor valahol meglátok nálam magasabb férfiakat, azonnal elmegy az összes önbizalmam, csak mert nem nőttem 2 méterre. Ilyenkor csak arra tudok gondolni, hogy a nálam magasabb férfiaknak biztosan fejenként vagy 500 csajuk van, én pedig elmehetek a fenébe a kis törpe 190 cm-mel. Sokszor azt kívánom magamnak, bárcsak lehetnék 3 méter és 500 kg, bár ez nyilván nem fog bekövetkezni. :-) Egyébként már a jelenlegi magasságom is szinte csoda a szüleiméhez képest, mivel fiatal felnőttként édesapám 183 cm, édesanyám pedig csak 159 cm [!!!] volt. A rokonaim közül egyedül a bátyám van még olyan magas, mint én. A bátyámnak viszont van egy gyönyörű kislánya, aki ugyan még csak most lesz 7 éves, de már 140 cm. Én csak 9-10 évesen lettem annyi. :-)


Természetesen én is tudom, hogy egy párkapcsolatban nem csak a magasság számít, hanem sok más külső és belső tulajdonság is. Én leginkább azért foglalkozok ennyit a magasságommal, mert nekem nagyon is a magas lányok tetszenek. Számomra a legvonzóbbak és legcsinosabbak a 174-178 cm-es lányok. Egy ilyen magas lánynak azért már biztosan fontos egy férfi magassága. Mellesleg úgy vélem, én már akkor is magasabb lennék, ha egy 178 cm-es lány magassarkúval együtt mellém állna.


Ahogyan már említettem, elsősorban magas lányok véleményére lennék kíváncsi. Mennyire lennék megfelelő Nektek magasságban? Mennyire lennék ideális?


Előre is köszönöm a válaszokat. :-)


2013. nov. 9. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Te most trollkodsz az alacsony gyk-s srácokkal?:D
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az se jó ha egy pasi 2 méter magas, nekem pont a 180-190 cm-es pasik jönnek be :) (én 170 cm vagyok ) 19/L
2013. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a magas férfiakat kedvelem, a 185 felettieket. 21/L 173cm
2013. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

190cm az már magasnak számít. Még hogy törpe XD

A kérdésedre válaszolva, nekem már túl magas lennél, bár én 172cm vagyok és nem tartozom a célközönségedbe :)

2013. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
220 alatt ne próbálkozz
2013. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mégis hol látsz 2 méteres embereket?Én 180-181 centi vagyok és már én is magasnak számítok az átlaghoz képest.:D
2013. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben van. Talán néha baj van a látásommal. :D

Amúgy tényleg elég ritkán látok extrém magas férfiakat, de azért vannak. Általában a belvárosban szoktam látni. Legtöbbször a metrón és a villamoson. Bár több helyen is utána néztem, hogy Magyarországon az átlagos magasság férfiaknál 176-178 cm, nőknél 164-166 cm, és hogy átlagosan 1000 férfi közül kevesebb, mint 1 éri el a 2 métert. De azért Budapesten nem is csoda, hiszen több, mint 1 700 000-en laknak itt. Mindenesetre Kínában, Indiában, vagy Mexikóban már biztosan óriás lennék. Egyébként az elmúlt 1 év alatt voltam Németországban és Horvátországban. Mindkét országban a férfiak átlaga 180-181 cm körül van, tehát picivel nagyobb, mint Magyarországé. Ennek ellenére én se a németeknél, se a horvátoknál nem emlékszem, hogy láttam volna nálam magasabb embereket, pedig ott is nyitva tartottam a szemem. Elég fura. :D

2013. nov. 9. 23:38
 8/8 anonim válasza:

Nekem tökéletes lennél!! 180 cm vagyok és szeretek magassarkút hordani, szóval... :)

És szerintem is, 190-191 cm nem olyan átlagos;)

2013. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!