Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 24-25 évesen nem érzitek/érezt...

24-25 évesen nem érzitek/éreztétek, hogy úgymond "öregek" vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy kezd lenyugodni körülöttetek minden, kezd unalmassá válni az élet? Én mindig úgy gondoltam, hogy majd jobb lesz, tanulok, és majd viszem valamire... Most 25 vagyok, és úgy érzem azonnal akarom ezt, mert már alig van időm élni, nem vagyok az az igazán fiatal... 1 éve érzem ezt, és azóta nem találom a helyem...
2013. dec. 5. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sz*r f*s az egész..

Én is így érzem amúgy.

de ha lehet elzúzok bulizni meg sportolni.

2013. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
És a hátralévő 50 évben mit fogsz csinálni? Sajnálod magad, hogy milyen "öreg" vagy?
2013. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Öööö nem... :D Másabb az élet, kevesebb a buli, mint mondjuk 17 évesen, de be kell látni, ez hozzátartozik az élethez! Azonban ettől még 1-1 péntek esti sörözés vagy ilyesmi simán van, de az az igazi hajnalig tartó buli már nincs. De szerintem ez hozzá tartozik a felnőtté váláshoz sajnos...
2013. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nálam az a baj, hogy nem éltem ki magam igazán. Nincs kivel elmennem bulizni már évek óta, és látom, hogy mások mennek - mások, akikhez hiába próbálok közeledni. És nagyon nehezen élem meg, hogy "alig van időm" már ezekre a dolgokra...
2013. dec. 5. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:

25évesen sztm nem a partyzáson meg az ivászátokból kéne kiállni.

Dolgozz,találj ki magadnak valami epítő jellegű elfogaltságot,alapíts családot..és hagy abba a nyafogást!

2013. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Átérzem a kérdező baját

hasonló cípőben járok

2013. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kizárólag a bulizásról van szó... Nekem egy egész estés borozós-beszélgetős dolog is megfelel, vagy egy csajos délután, vagy beülni valahova... Élni, nem az ivászatot keresni egyáltalán. Családot alapítani ennyi idősen nem fogok, mert tapasztalataim szerint azok a gyerekek nem kapnak meg mindent, amit kellene, ilyenkor még nincs jómód és a mai huszonévesek nem is érettek rá - ahogy én sem. Nekem az "fáj", hogy úgymond eltűntek az emberek, nem érzem a pörgést, amit régen, és egyszerűen nem tudom hol vannak, és nekik miért nincs igényük az életre, csak az "unalomra", amit én már alig bírok...
2013. dec. 5. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
én is ezt veszem észre. nincs kivel már bulizni menni, sőt eltűnnek a barátok is(külföld, költözés ahol munka van,stb)lassan a net marad a társkeresésre is, mert elvégre utcán mégsem lehet, szóval mintha üldözne a magány.
2013. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosan erről van szó... Akkor mi lesz 30-35 évesen??? Annyit gondolok erre... Szerinted utolsó hozzászóló?
2013. dec. 5. 23:38
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem tanulunk meg boldogulni, mármint boldog lenni, a megváltozott körülményekhez alkalmazkodva, akkor nagy az esélye hogy olyan kapcsolatokba vagy ne adj isten házasságba menekülünk, ami voltaképp csak illúziót tart fent, és igazából nem leszünk boldogak.mert menekülésből választottuk a társunkat, illetve belenyugodtunk, hogy ez van. szóval vagy harc lesz és győzelem, vagy feladjuk és beletörődünk. ez utóbbi esetben valószínűsíthető a megcsalás(ami lehet megint csak illúziókba történő menekülés lenne, tehát megint beüt a krakk, vagy válás, vagy belenyugvás, tehát amikor a végén azt hisszük ez így volt jó.szóval önbecsapás.
2013. dec. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!