Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Viselkedhet így egy ügyvéd az...

Viselkedhet így egy ügyvéd az ügyfelével?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gyerektartás megváltoztatási perben képvisel az ügyvédem.Már 60 e Ft-ban van,sajnos.Tegnap viszont nagyon kiakadtam rá,mert úgy beszélt velem mint a kutyájával.Mindenért én voltam a h.....e,ő meg a normális.Közöltem vele,hogy vegyen vissza,mert még egyenlőre a pénzt én adom neki és úgy gondolom,hogy egy kis tisztelet megkövetelése velem szemben még nem a világ vége.Az ügyvédnek nem úgy kellene viselkednie az ügyfelével,hogy normálisan?És ha kérdése,észrevétele van az ügyfélnek,akkor válaszol rá vagy meghallgatja?
2013. dec. 7. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg minden embernek normálisan kellene viselkednie a másikkal szemben, nemcsak azért, mert te fizeted.
2013. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag viselkedhet, csak ha ezt sokakkal aljátssza, előbb-utóbb nem lesz ügyfele.
2013. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!