Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embereknek bajuk van,...

Ha az embereknek bajuk van, miért nem nyitják ki a szájukat? Miért a másik háta mögött fikázódnak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm panaszkodott a haveromnak, hogy sokat beszélek, és idegesítem ezzel. De ezt egy szóval nem mondta, nem is utalt rá. Akárhányszor kérdeztem tőle válaszolt, meg elmondta a véleményét. Ha csöndben van, és hozzám se szól, veszem a lapot de így!


Egy szóval nem mondta, hogy "nem érdekel, fogd be, elég, nem érek rá, hagy békén!"


De a haveromnak meg panaszkodik, hogy idegesítettem!


Az embereknek ha valami bajuk van, miért nem képesek kinyitni a szájukat, és megmondani, hogy "bocsi, nem érdekel! Hagyj békén!"?

A másik háta mögött meg okoskodnak!



2013. dec. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne filózz ennyit ezen.
2013. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy bizonyos tulajdonságod zavarja az illetőt, még kedvelhet téged. Épp ezért nem akart megbántani téged, de jól esett másnak kipanaszkodnia magát.

Igazából itt csak az a gond, hogy kibeszélt téged, nem az, hogy nem a szemedbe mondta. Nekem is van véleményem másokról akár jó akár rossz, de nem fogom szemébe mondani, mert attól neki nem lesz jobb, változni nem fog, és lehet, hogy pont ez tetszik másnak benne.

Szóval max az a gáz itt, hogy a hátad mögött meg egyből kibeszélt, inkább tartotta volna magában :)

2013. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"A másik háta mögött meg okoskodnak!"

Aham. Egy kérdésem lenne, te, kedves kérdező, mondod ezeket nekik is, vagy csak itt a hátuk mögött zokogsz?

2013. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a másodiknak,azért mert idegesíti egy szokásod, attól még kedvelhet téged. De ha ezt közölné veled, nyilván nem szimpatizálnál vele többé, ezt meg nem akarja.
2013. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
#3 Na ez az
2013. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha bajom van megmondom, de udvariasan! Nem másnak sírok, hogy de utálom ha beszél hozzám!
2013. dec. 8. 14:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Remek, akkor ne nekünk panaszkodjál itt a haverod háta mögött, hanem menj oda hozzá, és udvariasan mondd el neki, hogy megalázott téged ezzel a dologgal, és ne viselkedjen így a jövőben.


Nem értem, miért ide írsz ki egy kérdést.

2013. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért baj ha kiírok ide egy kérdést!

Ha Ő annyira nem tisztel hogy a szemembe mondja, én miért menjek oda és mondjam a szemébe, hogy "ne pofázz a hátam mögött!!!"?

hmm?

2013. dec. 8. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De most mit vered a nyálad másra, amikor te pontosan ugyanúgy viselkedsz, mint ő? Azért menj oda hozzá, mert szerinted ez a viselkedés a helyes, csak akkor van jogod megésrtődni, ha te eszerint jársz el. Amíg mást utánzol, ne sírjon a szád.
2013. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Istenem imádom ezt a gondolkodást. Ne beszéljünk a másik háta mögött. De ha ő beszél akkor nekem is lehet az ő háta mögött, mert.. Csak
2013. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!