Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért unja meg, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért unja meg, miért nem számít az embereknek egy idő után a másik? Legyen az a barátja, barátnője, férje, élettársa stb? Ilyen lenne az élet?

Figyelt kérdés

Nyitott szemmel járok és a saját valamint családtagok,barátok,ismerősök életét elnézve ez visszatérő probléma.

Vagy csak én kerültem össze ilyen szempontból rossz emberekkel,akik pl. engem kihasználnak, vagy esetleg csalják a férjüket stb...én ettől nagyon szomorú vagyok..


2009. okt. 8. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos ilyen világban élünk... egyre jobban anyagiasabbak az emberek és igyekeznek olyan környezetbe kerülni, ahol ezt meg tudják szerezni. Ha kell, olyan barátokat gyüjt, akiknek van mit a tejbe aprítani és élősködik. A probléma, hogy sokan ezt nagyon jól tudják leplezni, hogy azért barátkozik a másikkal, hogy kihasználja. De ha valaki nyitott szemmel jár, észre tudja venni ezt. Pl. hogy ugyanannyit fektet mindenkettő fél a barátságba.

Párkapcsolatnál már más a dolog. Ott bonyolultabb, hogy miért csalja meg a másik felet. Főleg ha régóta együtt vannak, bepánikol az egyik fél, hogy egy emberrel élje le az életét és ezt azzal palástolja, hogy más karjaiba is borul.

22L

2009. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Ahogy egy "barátom" mondaná, ez egy ilyen bicikli...

Lehet szépíteni, de egyszer minden elmúlik...Az emberek alapvetően nem monogámiára vannak teremtve.Mindenki megcsalja a másikat, ha nem is testben, lélekben.


Pink L/24

2009. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Énis ilyeneket látok. Szerintem ilyen az élet. Mondjuk én emiatt nem is kérek belőle és soha nem fogok megnősülni.
2009. okt. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen...sajnos eléggé elszomorító hogy a mai világban a bizalom már "csak" egy szó,szinte teljesen elvesztette a jelentését ami mögötte lapul...
2009. okt. 9. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

szerintem az a baj,h nem tartjak a tuzet.mi 8 eve vagyunk hazasok de mindig kitalalunk valami uj dolgot.

eljarunk hetvegekre,kimegyunk vacsizni egy heten 2x,sokat beszelgetunk,a sex teren kiprobalunk uj dolgokat,egyutt tervezzuk a jovonket

2009. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak te tapasztalod, én is ezt látom. Nekem sincs túl sok kedvem a lenézett, megunt, 10 éve meglevő "zasszony" bőrébe bújni. Az a gáz, hogy volt olyan pasim, akivel már pár hónap után így éreztem magam. :S És egy-két párt meg ismerek, akik évek után is udvarolnak egymásnak, szerelmesek egymásba, tetszeni akarnak egymásnak, és nem pl. azon röhögnek, hogy milyen meghitt f.ngadozni egymás előtt. Na, kinek van igaza?
2009. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!