Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyáltalán olvassa valaki...

Egyáltalán olvassa valaki ezeket az oldalakat? Miért nincsenek válaszok? Nem érdeklik az embereket a kérdések? Impotencia a másikkal szemben?

Figyelt kérdés
Én sok kérdést el szoktam olvasni, látom, hogy ősrégi kérdések válaszolatlanul maradnak. Azért nézegetem, mert lehet, hogy másoknak esetleg tudok segíteni.Vagy lehet, hogy bennem még nem merült fel ilyen kérdés, és jó érzés tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2013. dec. 11. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak kérdések, ahol pillanatok alatt 100 válasz- meglehetősen felizzott hangnemben. Azután vannak olyanok, amire a kutya sem válaszol ( például az én kérdéseim:) Sok a kamu kérdés is, amit szórakozásból teszenk fel..

Sokan szeretnének segíteni, szerintem, de keveset lehet érdemben..

2013. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "impotencia a másikkal szemben?" XD Tudod, hogy mit jelent ez a szó?
2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
[#2 tehetetlenség másokkal szemben- nem rossz ez, van szellemi/lelki imp. is bőven!]
2013. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is sokszor szeretnék írni (ahogy tettem is), de egyszerűen energiám sincs. Meg ugye, mikor jön az ezredik szóról- szóra ugyanolyan kérdés...
2013. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, vannak kérdések amire nem tudok válaszolni, meg úgy általában elég szűk réteghez szólnak.


De pl az ilyen sz..r az életem, legyek öngyilkos? típusú kérdésekre meg nincs is kedvem válaszolgatni.

2013. dec. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd azt, hogy 17 éves lány vagy, kapcsold ki a neved, és várd a csodát!
2013. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csak ámulok és bámulok kellemes érzéssel, mennnyi értelmes és frappáns választ kaptam egy szinte semmitmondó kipattant kérdéssorozatra. Meglepő azért, hogy valaki az impotens szó egyéb vonatkozású értelmét nem ismeri.Lehet....Úgy látszik egy ember magára vette az impotens szót. Én sem válaszolok mindenre.
2013. dec. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!